Jak dziewczyny podrywają facetów?

kategoria Dziewczyny

Zastanawialiście się kiedyś jak poderwać faceta? Poradników na temat Jak poderwać dziewczynę jest od groma. Z podrywaniem facetów sprawa ma się nieco inaczej. Inne dziewczyny niezbyt chętnie dzielą się tą informacją. być może ten śmieszny filmik jest dobrym przykładem jak nie podrywać facetów. na dość oryginalny pomysł wpadła pewna dziewczyna myśląc że jadąc na rowerze i insynuuje wypadek zwrócić na siebie uwagę swojego wybrańca. myśląc że to dobry sposób na podryw faceta położyła się udając wypadek rowerowy. Koleś nadjeżdżający samochodem mało Przejął się całą tą sytuacją. Nie dość że nie zrobiło to na nim żadnego wrażenia to jeszcze ukradł jej rower. jak widać nie jest to dobry sposób na poderwanie faceta. dziewczyny użyjcie lepiej swojego seksapilu a zrobicie na nas większe wrażenie.

dodany: 20 lipca 2018 wyświetleń: za: 13 przeciw: 10

Film Jak dziewczyny podrywają facetów? (id: 2385) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 20 lipca 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Anastazja

Przecież nikt tak nie podrywa facetów coś wam się pomyliło. jeżeli myślicie że my dziewczyny jesteśmy takie głupie No to nie jesteśmy i wcale was tak nie podrywam y a co najwyżej toczymy sobie z was bekę.

dodano: 2018-10-19 14:57:36 przez: host-89-229-68-204.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.68.204
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.