Jak kogoś przestraszyć

kategoria Rozrywkowe

http://wideo.interia.pl/embed-video?id=2242807

Zastanawiasz się jak komuś zrobić dowcip? np jak kogoś przestraszyć? Jest taki prosty sposób wykorzystany na tym śmiesznym filmie wystarczy przebrać się za śmiech, tak dokładnie założyć na siebie worek na śmieci i czekać aż ktoś z rodziny przyjdzie po ten worek, gdy się nad nim pochyli samo wstanie działa piorunująco, zresztą zobaczcie sami jak pewna młodz dziewczyna wystraszyła członka swojej rodziny, to chyba ojciec jest jej. Nie spodziewał się że czarny zwykły worek ze śmieciami tak zareaguje kiedy ten spróbuje go złapać i wyrzucić. Często najprostsze sposoby na to by kogoś przestraszyć wydają się najlepsze tak też można powiedzieć jest w tym przypadku.

dodany: 14 lutego 2017 wyświetleń: za: 11 przeciw: 7

Film Jak kogoś przestraszyć (id: 2152) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 14 lutego 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: jak kogoś przestraszyć w sieci.

Komentarze do filmu

Waldek

No trzeba uważać z takim straszenie mu zamiast śmieszne filmiki można nagrać części zawał serca. Córeczka nieźle by się zdziwiła gdyby spędziła tatę do grobu. I miała by to wszystko nagrane na telefonie. Choć takie Filmiki są bardzo śmieszne to jednak dość ryzykowne.

dodano: 2017-10-20 08:32:05 przez: public-gprs398377.centertel.pl, ip: 37.47.187.106
Anka

Haha no faktycznie ten filmik to super instrukcja jak kogoś przestraszyć, sama szukałam sposobu jak wystraszyć mojego tatę i teraz już wiem jak to zrobić. Co dzień rano wkurza mnie krzykiem bym wyniosłą śmieci aż w końcu sam je wynosi, to teraz przebiorę się za worek na śmieci i będę czekała aż się po niego schyli. już nie mogę się doczekać jutra. Może spróbuję też nagrać filmik :)

dodano: 2017-02-14 14:09:27 przez: hdj65.internetdsl.tpnet.pl, ip: 79.187.87.65
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.