Jak pies z kotem

kategoria Zwierzaki

Nie bez powodu powstało słynne powiedzenie żyć jak pies z kotem, idealnym bowiem przykładem jest ten śmieszny film który dało się nagrać jednemu właścicielowi pewnego czworonoga. Pies jest tak zainteresowany przechodzącym za oknem kotem że nie zważając na nic uderza łapami z całej siły w szybę. Kot uciekając pewnie miał niemałego stracha, bo sam dźwięk stłuczonej szyby straszy a jeszcze gdy za spadającą potłuczoną szybą ukazuje się wcale nie mały pies - wrażenia okazały się spotęgowane. Dlaczego psy niepamiętanych czasów uganiają się za kotami tego chyba nie wie nikt. Wygląda to na jakiś międzygatunkowy konflikt wielopokoleniowy. Sporu między kotem i psem nie rozstrzygnie tan filmik aczkolwiek jest dość zabawny.

dodany: 17 marca 2017 wyświetleń: za: 17 przeciw: 4

Film Jak pies z kotem (id: 2167) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 17 marca 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Iza

A ja wam powiem że to nie prawda że pies z kotem zawsze będzie skłócony to jakiś stereotyp osobiście miałam przez długie długie lata psa i kota jednocześnie żyli w jednym domu w jednym wręcz pokoju Spali razem na dwór wychodzili razem i jedli prawie że z jednej miski. Więc pogodzić psa z kotem oczywiście można tylko trzeba odpowiednio wcześnie zacząć. Może to też sprawa genów zarówno psa jak i kota ale ogólnie jest to do zrobienia aby pies z kotem żyli w przyjaźni.

dodano: 2017-11-30 08:50:50 przez: public-gprs398262.centertel.pl, ip: 37.47.186.247
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.