Jak piją w Rosji

kategoria Telewizyjne

Rosja jest wybitnym i potężnym państwem, które podarowało światu wiele drogocennych odkryć lecz najważniejszym z nich jest wódka. Wypić wódkę za suto zastawionym stołem w towarzystwie przyjaciół to prawdopodobnie największa przyjemność jaką ludzkość wymyśliła na przestrzeni całego swojego istnienia. W Rosji alkohol towarzyszy człowiekowi w każdej chwili życia, od narodzin aż po śmierci... Kiedy do sprzedaży w sklepach pojawia się tania woda kolońska lub inny kosmetyk zawierający alkohol, zostaje on niemal natychmiast entuzjastycznie wykupowany.

dodany: 17 sierpnia 2010 wyświetleń: za: 18 przeciw: 3

Film Jak piją w Rosji (id: 1181) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 17 sierpnia 2010 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: niema jak w rosj yotube, az#atki pija mocz, filmy zule rosja, google śmieszne filmy z rosji, jak piją rosjanie, jak piją w rosji, jak w rosj pija alkochol, jutubanajwjeksze pijaki w rosi, kobiety w rosji, picie wodki zuli, pijacy w rosji, pijaczki w rosi, pijaczki w rosji pija mocz, pijaki piją alpagi, pijaki w rosi, pijaki w rosji, policja w rosji taniec po pijaku, rosia po pijaku, rosja jak piją, sieszne filmy z rosi, smieszne filmiki rosia, śmieszne filmiki rosja, śmieszne filmiki z rosji, smieszne filmy pija, śmieszne filmy rosja, Śmieszne filmy w rosji, smieszne filmy z rosji, smieszne z rosji, super laski pija mocz, yotube rosja pupa, youtube gogle smieszne filmiki z pijakami rosja, ytube śmieszne filmiki rosja, ytube wpadki męzatek, yutube pije i zyga i pije zygi filmiki , zule z rosji.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.


Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.