Jak piją w Rosji

kategoria Telewizyjne

Rosja jest wybitnym i potężnym państwem, które podarowało światu wiele drogocennych odkryć lecz najważniejszym z nich jest wódka. Wypić wódkę za suto zastawionym stołem w towarzystwie przyjaciół to prawdopodobnie największa przyjemność jaką ludzkość wymyśliła na przestrzeni całego swojego istnienia. W Rosji alkohol towarzyszy człowiekowi w każdej chwili życia, od narodzin aż po śmierci... Kiedy do sprzedaży w sklepach pojawia się tania woda kolońska lub inny kosmetyk zawierający alkohol, zostaje on niemal natychmiast entuzjastycznie wykupowany.

dodany: 17 sierpnia 2010 wyświetleń: 1075 za: 10 przeciw: 11

Film Jak piją w Rosji znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 17 sierpnia 2010 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 1075 internautów nadając ocenę 2/5, i wyrażając dość dobrą opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: jak piją w rosji, jutubanajwjeksze pijaki w rosi, pijaczki w rosji pija mocz, pijaki piją alpagi, Śmieszne filmy w rosji, yotube rosja pupa,

Komentarze do filmu

Jak wypić 3 jabole w jedną minutę

Jak wypić 3 jabole w jedną minutę

głosów za: 17
przeciw: 13
Amatorski film o pijaczku

Amatorski film o pijaczku

głosów za: 11
przeciw: 10
Rosjan ostrzega pijana wiewiórka

Rosjan ostrzega pijana wiewiórka

głosów za: 12
przeciw: 12
Ognisty drink

Ognisty drink

głosów za: 6
przeciw: 9

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta. Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.