Jak poderwać dziewczynę

kategoria Romantyczne

A w zasadzie jak nie popełnić tego błędu, podrywając dziewczynę. Na prezentowanym śmiesznym filmie rzecz dzieje się podczas szkolnej lekcji, gdzie siedzący w jednej ławce chłopak delikatnie pod stołem zaczepia siedzącą obok koleżankę. I w zasadzie pierwszy kontakt zaliczyć można by do udanych, ponieważ dziewczyna wymieniła pierwsze spojrzenie i nawet dawała wyraźne sygnały zadowolenia do momentu gdy od smyrania nogą po nodze zaczepianej dziewczyny nie zaczął wydobywać się smród. Ten nieprzyjemny zapach wyczuła nauczycielka jak i połowa klasy - okazało się że chłopak smyrając butem nogę swojej koleżanki, nie wiedząc i całkiem nieświadomie rozmazał jej gówno po całej nodze. Świetna reklama rowerów, dzięki którym cała historia zakończyła by się zupełnie inaczej... Jaki z tego morał? Zanim po smyrasz kogoś nogą, sprawdź czy nie wdepnąłeś w gówno ;)

dodany: 2 października 2013 wyświetleń: 533 za: 9 przeciw: 12

Film Jak poderwać dziewczynę znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Romantyczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 października 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 533 internautów nadając ocenę 2/5, i wyrażając dość dobrą opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Justynka

Masakra jakaś - ja to bym gościa na kopach pogoniła i jeszcze bym mu siary narobiła. co za typek! ale filmik puszę powiedzieć że super można się uśmiać. poprawił mi humor !

dodano: 2013-10-02 15:03:32 przez: adev248.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 79.184.99.248
Brawa dla dziewczyny z reklamy

Brawa dla dziewczyny z reklamy

głosów za: 11
przeciw: 13
Wpadka na plaży

Wpadka na plaży

głosów za: 16
przeciw: 13
Koncert Sauvage Dans w metrze

Koncert Sauvage Dans w metrze

głosów za: 10
przeciw: 10
Podryw na dyskotece

Podryw na dyskotece

głosów za: 11
przeciw: 10
Trzech zabawnych gości

Trzech zabawnych gości

głosów za: 10
przeciw: 10
Zaczepianie dziewczyn na ulicach

Zaczepianie dziewczyn na ulicach

głosów za: 17
przeciw: 19

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.