Jak to jest opalać się w mieście

kategoria Zwierzaki

Słonko, piękna pogoda i zielona trawka chyba na każdego działają kojąco relaksacyjnie i uspokajająco. Piękna słoneczna pogoda, zwłaszcza wiosną zachęcają do wystawienia i odsłonięcia ciała w celu jego opalenia. Na ten też pomysł wpadły dziewczyny na tym śmiesznym filmiku gdzie ktoś sprytnie wytresował swojego psa by ten podbiegał i wylizywał opalające się dziewczyny. Ciekawy pomysł, bo psa można by nauczyć by aportował zamiast kija to podbiegał i zabierał stanik i to mogło by być fajnym materiałem do nagrania filmiku z ukrytej kamery. Tak czy inaczej filmik ten potwierdza że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka a w tym wypadku chyba mężczyzny. Choć będąc w roli opalających się dziewczyn taki pies pewnie jest utrapieniem i nie jedna dostała gorączki ze złości.

dodany: 14 stycznia 2017 wyświetleń: za: 10 przeciw: 3

Film Jak to jest opalać się w mieście (id: 2140) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 14 stycznia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 13.

Komentarze do filmu

Iza

Ale wielkie mi halo że ktoś przez jakiś mały ekranik kawałek cycka zobaczy. Ja bym to olał a i opalała się dalej. A niech gimbus ma radochę że na niewielkim ekraniku coś tam se podglądanie.

dodano: 2017-11-30 08:56:11 przez: public-gprs398262.centertel.pl, ip: 37.47.186.247
Iza

Moja koleżanka każdego lata opala się n*** na dachu swojego mieszkania więc nic w tym dziwnego że ludzie w mieście chcą się trochę opalić. Powiem wam że opalanie się na dachu jest bardzo fajne bo jest niemal 100% pewność że nikt nie przyjdzie chyba że ewentualnie ktoś będzie dronem w okolicy latał. Trzeba tylko uważać bo niektóre dachy pokryte są jakąś smołą i można się przykleić. Ale opalanie się na dachu to super sprawa tylko właśnie pod warunkiem że nie czuć smołą.

dodano: 2017-11-30 08:54:54 przez: public-gprs398262.centertel.pl, ip: 37.47.186.247

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.