Japoński teleturniej

kategoria Telewizyjne

Bardziej pokręconego teleturnieju chyba nikt nie jest w stanie wymyślić - niż Japończycy. W sumie to nie bardzo wiadomo o co chodzi w tej zabawie, co jest wygraną i dlaczego zasady są takie a nie inne. Śmieszni kolesie rzucają piłkami do celu, trafienie piłką sprawia że odsłania się fragment ściany za która stoi rozebrana dziewczyna biorąca prysznic. Dlaczego akurat prysznic? nie wiadomo. Dlaczego kolesie co jakiś czas lądują w wannie pełnej błota również nie wiadomo ale sądząc po zaangażowaniu i całej otoczce panującej podczas tych zmagań - wszyscy są bardzo zdopingowani. Czy taki program przyjął by się w naszej telewizji nie wiadomo, choć mogła b to być ciekawa alternatywa dla Celebryty Splash, a może nawet Gwiazdy tańczą na ...

dodany: 9 lutego 2016 wyświetleń: za: 11 przeciw: 2

Film Japoński teleturniej (id: 1906) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 9 lutego 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 13.

Komentarze do filmu

Adam

Żeby zrozumieć zasady tego teleturnieju trzeba mieć po prosty skośny łeb. Mimo to wolał bym oglądać taki właśnie teleturniej niż to co obecnie leci w telewizji Gwiazdy tańczą na lodzie, na smrodzie i w basenie.

dodano: 2016-02-09 20:59:34 przez: host-89-229-91-150.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.91.150
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.