Jarosław w reklamie Volvo

kategoria Reklamy

W wolnym czasie między walką o głosy wyborców trzeba coś robić, do takiego wniosku najwyraźniej doszedł Jarosław Kaczyński próbując swoich sił w reklamie. Pierwszy spot reklamowy z jego udziałem to telewizyjna reklama bezpiecznych ciągników firmy Volvo. Wprawdzie scenariusz owej reklamy nie wymagał od Pana Jarosława szczególnej gry aktorskiej, to jednak swoje zadanie wypełnił bardzo profesjonalnie. Pewny wyraz twarzy sugerujący pewność i bezpieczeństwo, będzie synonimem i wizytówką samochodów ciężarowych filmy Volvo. W zależności od wyników sprzedaży oczekiwać możemy następnych spotów reklamowych z udziałem pana Jarosława, bo jak się okazuje udział w reklamie to szybki sposób na zarobienie dobrej kaśki.

dodany: 11 grudnia 2013 wyświetleń: za: 18 przeciw: 4

Film Jarosław w reklamie Volvo (id: 1647) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Reklamy, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 11 grudnia 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Komentarze do filmu

Adell

Jarek dajesz czadu, przejdziesz do histori bo masz cechy chucka norisa. wiemy że jesteś jego bratem, mistrza mistrzów i eksperta ekspertów, a jak wiadomo nie ma bata na chucka norisa brata! jarku trwaj i wytrwaj byś nas poprowadził ku wolności i przyszłości.

dodano: 2013-12-15 16:30:05 przez: apn-95-40-84-25.dynamic.gprs.plus.pl, ip: 95.40.84.25
Jolanta

Po tym jak autor strony komoro został zamknięty, osądzony i ukarany, to nie wiem czy wypada takie filmiki produkować i rozpowszechniać w internecie. wszystko wskazuje że w najblirzszych wyborach pis i pan prezes jarosław wróci do władzy i wtedy jeszcze zobaczycie co wam zrobi. a jeśli jego udział w reklamie jest prawdą, to chyba mie można mu tego zabronić. praca w reklamie jest jak praca każda inna, dobrze przecież że uczciwie zarabia pieniążki a nie okrada naród polski!

dodano: 2013-12-11 15:03:33 przez: host-89-229-77-84.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.77.84

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.