Jazda motocyklem po linie

kategoria Motoryzacja

Świetny pomysł na załadowanie motocykla na pace samochodu. Pas transportowy rozciągnięty między hakiem holowniczym samochodu a jakimś wystarczająco dużym przedmiotem jak skała lub drzewo. Na filmiku widać jak zawodnik wjeżdża po napiętym pasie wprost na pakę samochodu. Wspaniała koordynacją ruchów i wyczucie równowagi. Filmiki o tym jak można motocykl zapakować na samochód publikowane były już przeróżne ale wjazdu motocyklem po linie do samochodu chyba jeszcze nie było. Ten filmik jest dowodem wspaniałej koordynacji ruchów i zachowania poczucia równowagi właściciela motocykla. Widać że chłop na motorze nie jeździ od dzisiaj. Ciekawe czy z paki samochodu również zjeżdża po pasie czy robi to w inny sposób tego na filmiku jednak nie widać.

dodany: 18 listopada 2017 wyświetleń: za: 19 przeciw: 4

Film Jazda motocyklem po linie (id: 2290) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 18 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Tomek

Po tym filmiku widać że ten ktoś na motorze spędza mnóstwo czasu dlatego ma go tak dobrze pod kontrolą. Doświadczenie na motocyklu zawsze przychodzi wraz z liczbą godzin spędzonych na nim. Nie ważne czy jest to jazda na motocyklu crossowym w terenie czy na ścigaczu na torze. Doświadczenie i opanowanie maszyny zawsze przychodzi wraz z liczbą godzin spędzonych na tej maszynie.

dodano: 2017-11-22 11:11:39 przez: public-gprs397836.centertel.pl, ip: 37.47.185.77
Paweł

Niewiarygodne wręcz wyczucie tego motocykla zwłaszcza że nie jest to motocykl trialowy a zwykła krosówka. Trzeba wyraźnie przyznać że kierowca tego motocykla ma bardzo duże wyczucie równowagi. Jazda na tym motocyklu przychodzi mu z bardzo dużą łatwością. To tylko oznacza że spędził na tym motocyklu mnóstwo dziesiątki setki godzin.

dodano: 2017-11-18 19:38:46 przez: host-89-229-82-157.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.82.157
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.