Kaczyński i Mandaryna

kategoria Animowane

Disco Polo to jest najwyższa półka polskiej rozrywki, powiedział Kaczyński po czym na prośbę Marty Wiśniewskiej wydał z siebie najgłośniejszy dzwięk jaki tylko potrafi i zaśpiewał tiki-tiki polityki, tyki tyki polityki... Jesteście tam jesteście? krzyczy na swoim koncercie podniecona Mandaryna. Ten piękny duet, Jarosława Kaczyńskiego i Mandaryny w super zabawnej animce jako teledysk do piosenki o aferach, i problemach polskiej polityki śpiewanej w rytm popularnej melodii do kaczuszek.

dodany: 25 października 2009 wyświetleń: za: 10 przeciw: 3

Film Kaczyński i Mandaryna (id: 1107) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Animowane, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 25 października 2009 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 13.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: kaczynski z kulami na smieszno, kaczynski smieszne zdjecia, kaczynski yutube smieszne, smieszne filmiki i zdiencia z kaczynskim i tuskiem, smieszne fimy z kaczynskim, smieszne foty kaczynskiego, smieszne przerobione filmiki o kaczynskim, smieszne zdjecia z jaroslaw kaczynski, śmieszny kaczyński.

Komentarze do filmu

Edi

Zajefaje

dodano: 2011-07-30 23:01:00 przez: aaa226.internetdsl.tpnet.pl, ip: 83.16.0.226
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.