Kaczyński popiera Platformę

kategoria Polityczne

Jeśli poprzecie Platformę Obywatelską, pomożecie sobie, pomożecie Polsce. To słowa Jarosława Kaczyńskiego który pomylił się ? lub świadomie poparł rządzącą Platformę Obywatelską na wiecu w Piszu. Cała sytuacja nie przypomina zbytnio wpadki słownej, zwłaszcza że na koniec wicepremier jedynie się uśmiechnął dając wiele do myślenia czy to poparcie dla Platformy było przejęzyczeniem czy reżyserowanym ukrytym przekazem :-) Pod koniec, po chwili sprostował że chodzi o Prawo i Sprawiedliwość oczywiście.

dodany: 23 października 2009 wyświetleń: 317 za: 10 przeciw: 10

Film Kaczyński popiera Platformę znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Polityczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 23 października 2009 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 317 internautów nadając ocenę 3/5, i wyrażając dość średnią opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 20.

Komentarze do filmu

Axel Foley

Hehe brakuje mi trochę tamtych czasów kiedy to gra polityczna między platformą obywatelską a prawem i sprawiedliwością była dosłownie zabawna jak kabaret. teraz jakaś nuda wieje ze sceny politycznej. brakuje śp. andrzeja lepera i giertycha.

dodano: 2012-10-23 10:13:18 przez: abnx158.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 83.8.13.158
FOX o koncie bankowym Kaczyńskiego

FOX o koncie bankowym Kaczyńskiego

głosów za: 10
przeciw: 11
Kaczyński i Mandaryna

Kaczyński i Mandaryna

głosów za: 15
przeciw: 12
Po trupach do celu Wojewódzki i Figurski

Po trupach do celu Wojewódzki i Figurski

głosów za: 10
przeciw: 10

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.