Kaczyński popiera Platformę

kategoria Polityczne

Jeśli poprzecie Platformę Obywatelską, pomożecie sobie, pomożecie Polsce. To słowa Jarosława Kaczyńskiego który pomylił się ? lub świadomie poparł rządzącą Platformę Obywatelską na wiecu w Piszu. Cała sytuacja nie przypomina zbytnio wpadki słownej, zwłaszcza że na koniec wicepremier jedynie się uśmiechnął dając wiele do myślenia czy to poparcie dla Platformy było przejęzyczeniem czy reżyserowanym ukrytym przekazem :-) Pod koniec, po chwili sprostował że chodzi o Prawo i Sprawiedliwość oczywiście.

dodany: 23 października 2009 wyświetleń: za: 20 przeciw: 10

Film Kaczyński popiera Platformę (id: 1099) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Polityczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 23 października 2009 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 30.

Komentarze do filmu

Axel Foley

Hehe brakuje mi trochę tamtych czasów kiedy to gra polityczna między platformą obywatelską a prawem i sprawiedliwością była dosłownie zabawna jak kabaret. teraz jakaś nuda wieje ze sceny politycznej. brakuje śp. andrzeja lepera i giertycha.

dodano: 2012-10-23 10:13:18 przez: abnx158.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 83.8.13.158
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.