Kamera ukryta w przebieralni

kategoria Dziewczyny

W plażowej przebieralni zamontowano ukrytą kamerę, mało tego podczas gdy do przebieralni wchodziły dziewczyny by przebrać się ze stroju kąpielowego do przebieralni wpuszczano imitację węża, każda - dosłownie każda dziewczyna wybiegała z przebieralni z piskiem - bez względu na to czy było ubrana rozebrana, czy właśnie się rozbierała. Dziewczyny tak przeraźliwie piszczały i panikowały że do każdej musiał podejść pan i uspokoić i wytłumaczyć że to tylko żart i że właśnie wystąpiła w programie ukryta kamera.

dodany: 30 września 2014 wyświetleń: za: 13 przeciw: 9

Film Kamera ukryta w przebieralni (id: 1246) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 30 września 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: dziewczyny w przebieralni, dziewczyny w przebieralni filmy, dziewczyny w przebieralniach, filmiki ukryta kamera, kamery w przebiralni, kobiety w pszebiralni, kupa ukryta kamera, laski przebieralnia, przebieralnia plażowa, rozbierała się do kamery, śmieszne filmiki w przebieralni, smieszne kamera, ubrana rozebrana, ukryta kamera, ukryta kamera w polskich przebieralniach, ukryta kamera w przebieralni, ukryta kamera w przebieralni kobiet, ukryta kamera w przebieralni smieszne, ukryta kamera wprzebieralni plażowej, ukryta kamerka, ukrytakamera filmy, ukryte kamery wpszebieralniah, w damskiej przebieralni, w przebieralni ukryta kamera, w ukrytej kamerze w przebieralni, wprzebieralni.

Komentarze do filmu

Tomek

A no tak a ukryta kamera w damskiej przebieralni to super sprawa. Zwłaszcza kamera ukryta na plaży. Tam przecież dziewczyny przebierają swoje bikini. Często nakładają krem na swoje opalone ciała. Bardzo chciałbym być tą kamerą w przebieralni.

dodano: 2017-10-12 18:46:22 przez: public-gprs387600.centertel.pl, ip: 37.47.145.81
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.