Kangur dostaje z pięści w ryj

kategoria Zwierzaki

Kangur wariat? Interesująca i zarazem zabawna sytuacja - facet daje w ryj kangurowi w obronie psa. Tak choć brzmi to co najmniej dziwacznie i niewiarygodnie to jednak wydarzyło się to naprawdę. Całe zdarzenie miało miejcie w dość opustoszałym regionie Outback, na terenie Australii. Facet zauważył jak całkiem pokaźnych rozmiarów kangur poddusza psa - wilczura. Koleś długo się nie zastanawiając uwolnił psa stając do walki z kangurem. Bardzo zabawny filmik jaki udało się nakręcić przedstawia całą sytuację od początku do końca włącznie z momentem kiedy mężczyzna z pięści dał kangurowi w przysłowiowy ryj. Na filmie wyraźnie widać jak zaskoczony kangur nie bardzo wie jak ma się zachować, bo tego że dostanie od człowieka z pięści w pysk to się na pewno nie spodziewał.
Przyznać trzeba że zachowanie kolesia było co najmniej nieprzewidywalne i chyba on sam nie wiedział co zrobić a typowo bokserski cios jaki zadał kangurowi prosto w pysk był co najmniej nieprzemyślany. Gdyby kangur zdecydował się stanąć do walki to wystarczyło by jedno kopnięcie by walka skończyła się w szpitalu. Choć cała sytuacja teraz z perspektywy czasu i odległości wydaje się zabawna to jednak sam moment walki z kangurem na pięści jest możliwy do racjonalnego wytłumaczenia, bo jak się okazuje zwierzęta te dość często walczą ze sobą sięgając sobie do głów górnymi kończynami.

dodany: 6 grudnia 2016 wyświetleń: za: 11 przeciw: 5

Film Kangur dostaje z pięści w ryj (id: 2109) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 6 grudnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Tomek

Podobno nic w tym dziwnego bo kangury właśnie tak walczą ze sobą że tymi małymi łapkami sięgają swoich oczu. To sposób na walkę głównie między samcami.

dodano: 2016-12-14 16:38:00 przez: host-89-229-65-166.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.65.166
Paulina

Po tym jak oglądałam ostatnią galę KSW Cyrk Pain to stwierdzam z całkowitym przekonaniem że #Popek mógł by się sporo nauczyć od tego kolesia co cios wyprowadził bo podczas walki z Pudzianem takiego strzała zabrakło.

dodano: 2016-12-06 20:45:51 przez: host-89-229-238-175.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.238.175
Tomek

Hehe gruby temat. Właśnie to w telewizji pokazywali. Nie ma co koleś będzie sławny skoro pokazują go w newsach na całym świecie. A dziwne to bo cała sytuacja miała miejsce podobno w czerwcu br w Australii - no bo gdzie w sumie szukać kangurów. Powiem wam że dla nas może ten filmik wydaje się śmieszny, trochę straszny ale dla mieszkańców Australii to nic nadzwyczajnego. co jak co ale kangury tak własnie walczą ze sobą. To że koleś na filmiku wyprowadził cios jako pierwszy to tylko na plus, bo jak by go ten kangur kopnął to skończyło by się w szpitalu albo na cmentarzu. Śmieszne trochę że facet wyprowadził cios pięścią a wystarczyło z liścia - otwartą pięścią. Bokserska pozycja również zabawnie wygląda no i to jak kangura zamurowało. Spoko filmik !!!

dodano: 2016-12-06 19:37:15 przez: host-89-229-238-175.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.238.175
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.