Karol Okrasa łamie przepisy wchodząc na czyjeś pole

kategoria Telewizyjne

Karol Okrasa łamie przepisy wchodząc na czyjeś pole

Z przyczyn od nas niezależnych film - Karol Okrasa łamie przepisy wchodząc na czyjeś pole jest aktualnie niedostępny.

Znany prezenter telewizyjny i znawca kulinarny Karol Okrasa został przegoniony przez wściekłego chłopa który zdenerwował się widząc że jego pole jest deptane przez dziennikarzy. I nie pomogło tłumaczenie są my z telewizji jesteśmy.. spierdalaj z mojego pola to jedyne co usłyszeli uciekając przez kamieniami rzucanymi w stronę Karola Okrasy. Ten odcinek Okrasa łamie przepisy miał zapewne dotyczyć produktów zbożowych, co tłumaczyło by dlaczego stoją w polu. Ale czy nie wypadało by się dogadać właścicielem tego pola?
Czy ten śmieszny filmik to przysłowiowy wyreżyserowany fake czy też prawdziwa sytuacja podczas nagrywania materiały do telewizji, do końca nie wiadomo. Pewne jest natomiast jedno - że wyszło to wszystko całkiem fajnie i zabawnie.

dodany: 4 sierpnia 2016 wyświetleń: za: 18 przeciw: 10

Film Karol Okrasa łamie przepisy wchodząc na czyjeś pole (id: 2026) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 sierpnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 28.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: smieszne na tubie okrasa na polu, smieszne wpadki dziennikarzy okrasa.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.