Katapulta z poduszki powietrznej

kategoria Motoryzacja

Wystrzelona poduszka powietrzna. Chłopaki się albo nudzą albo założyli się o to że da się zrobić katapultę z poduszki powietrznej zdemontowanej z samochodu. Jeden facet usiadł na oponach w których schowana była poduszka powietrzna a drugi odliczał czas do wystrzału. Kiedy poduszka powietrzna wystrzeliła siedzącego na niej gościa uniosła na dobrych kilka metrów. Choć wyglądało To bardzo śmiesznie mało kto zdaje sobie sprawę jakie to niebezpieczne. Na internecie wciąż Pojawiają się nowe śmieszne filmiki z ludźmi którzy bawią się poduszkami powietrznymi. Jednak mało kto wie że podczas wystrzelenia poduszki powietrznej siła jaka jest uwalniana jest w stanie uszkodzić kręgosłup siedzącego na niej. Zabawa w strzelanie z poduszek powietrznych jest najczęstszą zabawą na wszelkiego rodzaju złomowiskach, warsztatach samochodowych i szrotach jednak tam też powstaje najwięcej wypadków. Siła podczas wybuchu poduszki powietrznej jest tak duża że bez problemu połamię kości dorosłego człowieka a na wielu śmiesznych filmach widać że bawią się nimi nawet dzieci. Zobaczcie więc ten śmieszny filmik z wybuchająca poduszką powietrzną ale nie próbujcie sami takiego nagrywać.

dodany: 19 października 2017 wyświetleń: za: 11 przeciw: 8

Film Katapulta z poduszki powietrznej (id: 2261) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 19 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Liliana S

To nie bylo smieszne

dodano: 2022-01-30 09:35:53 przez: ip45-18-211-87.adsl2.static.versatel.nl, ip: 87.211.18.45
Krzysztof

Nie wiem czy po obejrzeniu gratulować odwagi czy współczuć głupoty. Eksplozja pirotechnicznej poduszki powietrznej zdemontowana z samochodu to nie jest zabawa. Jest masa filmów na których ktoś siedzą są takie poduszce doznają uszkodzenia kręgosłupa. Choć z drugiej strony przyznaję że może jest to trochę zabawne. Dziwię się jednak że dorośli faceci bawią się w takie rzeczy. Gdyby ten śmieszny filmik nagrany został przez dzieciaków Zrozumiałbym ale przez dużych dorosłych facetów żenada.

dodano: 2017-11-03 09:33:39 przez: host-89-228-243-147.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.243.147
Krystian

Kiedyś widziałem filmik na którym koleś nie dali żurkowy butelka wina aby ten zgodził się wysadzić w powietrze za pomocą poduszki powietrznej i nie Skończyło się to śmiesznie skończyło to się to słabo kolesiowi prawie dupę. Ludzie chyba sobie nie wyobrażają jaka siła jest podczas wybuchu poduszki powietrznej. Może sam fakt siadania na tym jesteś śmieszny ale sam fakt wybuchnięcie takie poduszki pod tyłkiem to już chyba nie zabawa to hardcore. Na złomowisko pl też bawili się poduszkami ale tam było to dla jaj. Nie wiem czy ten filmik Jesteś śmieszny czy żałosny. PK poduszka powietrzna Wystrzelona pod tyłkiem może złamać kręgosłup. Zresztą zobaczcie na tym filmiku koleś nie może się podnieść. Kto wie czy po takim wystrzale poduszki powietrznej nie zostanie inwalidą. Z jednej strony poduszka powietrzna ratuje życie z drugiej strony może ja trwałe uszkodzić.

dodano: 2017-10-19 13:13:36 przez: host-89-228-240-209.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.240.209
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.