Kichnięcie pod prysznicem

kategoria Faceci

Jak się może skończyć niewinne kichnięcie pod prysznicem? Lepiej nawet nie wnikać czy ten śmieszny filmik to fejk czy może była tak na prawdę. Podobno wydarzyło się to w męskiej łazience na jednej z siłowni gdzie dwóch facetów brało prysznic po skończonym treningu. Nagle jednemu coś zakręciło w nosie tak że wywołało kichnięcie. Wiadomo już czemu nie powinno się zatykać nosa przy kichaniu. Stara prawidłowość bowiem głosi że jeśli ciśnienie nie ujdzie nosem - ujdzie inną dziurką. Koleś z tyłu, biorący prysznic ma typowy gówniany dzień - dosłownie i w przenośni. Oglądając miniaturkę tego śmiesznego filmiku można oczekiwać filmiku z spadającym mydłem, tymczasem chodzi o coś zupełnie innego. Miało być kichnięcie, a wyszedł pierd a w zasadzie kupa pod prysznicem. Może to rodzina tego gościa od srania do bidetu?

dodany: 29 grudnia 2015 wyświetleń: 731 za: 17 przeciw: 7

Film Kichnięcie pod prysznicem znalazł się z innymi smiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 29 grudnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło 731 internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Komentarze do filmu

Joanna

Ciekawa sytuacja, jednak chyba mało prawdopodobne by mieć taki odrzut po kichnięciu. Tak czy inaczej współczuje kolesiowi co stał z tyłu, dobrze że stało się to pod prysznicem a nie w szatni po.

dodano: 2016-02-11 21:57:18 przez: host-81-190-40-230.szczecin.mm.pl, ip: 81.190.40.230
Doda i Majdan w Dziendobry TVN

Doda i Majdan w Dziendobry TVN

głosów za: 11
przeciw: 12
Prawdziwe oblicze kobiety

Prawdziwe oblicze kobiety

głosów za: 15
przeciw: 12
Ogniste pierdzenie

Ogniste pierdzenie

głosów za: 13
przeciw: 16
Zaawansowana ciąża czy oby napewno

Zaawansowana ciąża czy oby napewno

głosów za: 13
przeciw: 11
O tym jak mały ciągnie dużego

O tym jak mały ciągnie dużego

głosów za: 12
przeciw: 11
Japońska gra w dupę

Japońska gra w dupę

głosów za: 21
przeciw: 19

Twoja lista ulubionych filmów jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.