Klaun co ludzi zaczepia i denerwuje

kategoria Rozrywkowe

http://wideo.interia.pl/embed-video?id=2242831

Jedziesz sobie ruchomymi schodami w jakimś centrum handlowym a tu nagle ni z tego ni z owego jakiś klaun rzuca tortem prosto w Ciebie.Co robisz? Wydaje się to śmieszne, jednak postaw się w sytuacji tej babki z filmiku. Koleś przebrany za klauna robi sobie z niej totalną bekę, ucieka schodami w przeciwnym kierunku doprowadzając babkę do apogeum nerwowego. Kobieta nie wytrzymuje nerwowo i rzuca w klauna butami ten jednak nic sobie z tego nie robi. Nie wiadomo czy ten śmieszny filmik jest zaaranżowaną prowokacją, czy nagraniem z ukrytej kamery, jednak trzeba przyznać że oglądając wydaje się to zabawne jednak mało kto z nas chciał by w tak w środku centrum handlowego dostać tortem prosto w twarz.

dodany: 31 stycznia 2017 wyświetleń: za: 14 przeciw: 6

Film Klaun co ludzi zaczepia i denerwuje (id: 2158) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 31 stycznia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 20.

Komentarze do filmu

Waldek

No nie wiem jak bym się zachował Gdyby taki klaun zaczepił mnie na ulicy. Dostałby Strzała i to byłby koniec skręcenia śmiesznego filmiku. Czasami strasznie mnie to denerwuje że ktoś moim kosztem kręci sobie filmik z ukrytej kamery nie pytając mnie o zdanie. Jak myślicie czy można wyciągnąć jakieś konsekwencje w takiej sytuacji gdy ktoś bez naszej wiedzy i zgody angażuje nas nieświadomie do udziału w swoim projekcie jakim jest nagrywanie śmiesznych filmików na ulicach miast? Innymi słowy Czy można nas nagrywać z ukrytej kamery? A później taki film udostępniać w internecie? Podobno Wardęga wynajmował aktorów bo ludzie występujący w jego filmikach Chodź wyglądali na przypadkowych ludzi byli opłaconymi mi statystami.

dodano: 2017-10-20 08:29:21 przez: public-gprs398377.centertel.pl, ip: 37.47.187.106
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.