Kłutnia na wsi

kategoria Rozrywkowe

Kłótnia dosłownie jak w popularnym filmie Sami Swoi, tyle ze tu scenariusz napisało samo życie. Pewne starsze małżeństwo zdenerwowane ciągłym dyskomfortem wynikającym z przebiegającej pod ich oknami błotnej polnej drogi w końcu nie wytrzymało i postanowiło wziąć sprawy w swoje ręce. Oberwało się sąsiadowi za to że jeździ ciągle i chlapie błotem po oknach. Gospodarz postanowił zablokować drogę kłodami drzewa, i wyegzekwować umycia okna, doszło przy tym do małej przepychanki oraz typowo wsiowej wymiany słów.

dodany: 24 czerwca 2013 wyświetleń: za: 19 przeciw: 1

Film Kłutnia na wsi (id: 1558) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 24 czerwca 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 20.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: klutnia sasiedzka ytube, kłótnie na wsi, nawsie yotube, pijaki na wsi, pijaki na yotube, smieszne filmy wieś zakręt, smieszne klutnie, smieszne maszyny na wsi you tube, smieszne sceny ze wsi, youtube klutnia sasiedzka, youtube klutnie na wsi, ytube klutnia dziatkow.

Komentarze do filmu

Nikt nie napisał jeszcze niczego mądrego na temat tego filmu. Możesz to zmienić tutaj.

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.