Kobieta i tankowanie samochodu

kategoria Motoryzacja

Wyjątkowo śmieszną sytuację udało się zarejestrować dzięki kamerze zamontowanej w samochodzie który stał w kolejce do dystrybutora na stacji samochodowej. Jak na tym śmieszne filmiku widać właścicielka Łady próbowała odjechać zapominając o wyjęciu nalewaka z wlewu paliwa. Gdy kierowca stojący za nią trąbił by zwrócić jej uwagę ta udała że nad wszystkim panuje i że będzie tankować paliwo. Choć zagranie to miało zamaskować jej gapiostwo, okazało się ją pogłębić. Paniusia wysiadając z samochodu zatrzasnęła kluczyki w środku. Wyjątkowo śmieszna sytuacja najpierw niemal odjechała z wężem we wlewie paliwa a następnie zatrzasnęła kluczyki w środku samochodu. Mówi się By nie powielać stereotypów z babą za kółkiem lecz ten śmieszny filmik jest idealnym przykładem że nie każda kobieta dobrze czuje się za kierownicą. A może wino jest to blond kolor włosów a może pechowy dzień głównej bohaterki tego filmiku.

dodany: 5 listopada 2017 wyświetleń: za: 10 przeciw: 6

Film Kobieta i tankowanie samochodu (id: 2285) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 5 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 16.

Komentarze do filmu

Ilona

Prawdę mówiąc to wcale mnie nie dziwi to co zobaczyłem na tym filmiku bo to już nie pierwszy raz kiedy kobieta tankuję samochód zapominam wyjąć nalewaka z wlewu paliwa Wsiadam do samochodu i odjeżdża uszkadzając lub dosłownie wyrywając dystrybutor z ziemi. Nie wiem o czym te baby myślą ale żeby nie skupić się podczas tak prostej aczkolwiek ważnej i niebezpiecznej czynności jaką jest tankowanie pojazdu to woła o pomstę do nieba.

dodano: 2017-12-14 08:11:30 przez: host-89-228-241-241.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.241.241
Angelika

Ale śmieszny filmik widać że ta kobieta jest mega nieogarnięta typowa blondynka. Jak ściemniała że ona dopiero zaczyna tankować a przecież wracała ze stacji benzynowej Gdzie pewnie była w kasie A może w kiblu. Wszyscy pewnie spodziewali się że wsiądzie do samochodu trzaśnie drzwiami i odjedzie wyrywając dystrybutor. A tu proszę taka niespodzianka wcale nie wyrwała dystrybutora tylko zatrzasnęła kluczyki w środku samochodu.

dodano: 2017-11-22 11:34:26 przez: public-gprs397836.centertel.pl, ip: 37.47.185.77
Tomek

Haha dobre na filmiku dokładnie widać że babka nie chciała z siebie robić idiotki I ściemniła że dopiero będzie tankować samochód. Tylko w tym filmiku jest dużo niezgodności. Skoro dopiero zaczynała tankować samochód to po co była w kasie stacji benzynowej bo na tym filmiku widać wyraźnie że z niej wraca. Po drugie jaki samochód można zamknąć zatrzaskując drzwi kierowcy? Chyba w żadnym samochodzie nie da się zatrzasnąć drzwi po stronie kierowcy właśnie dlatego by kierowca wysiadając z samochodu przypadkowo nie zatrzasnąć kluczyków w środku. A na tym filmiku tak właśnie się stało że jedyna osoba wysiadając z samochodu i była to właśnie ta pani kierowca zamykając drzwi zatrzasnęła kluczyki w środku. Mimo że dziwnych zbiegów okoliczności i niezgodności W tym filmiku jest cała masa to i tak wyjątkowo śmiesznie to wszystko wyszło. Na początku zapowiadało się że panienka wsiądzie do samochodu i odjedzie z dystrybutorem wyrywając go. Potem taka niby ściema że ona dopiero będzie tankować to po co odjeżdżała w takim razie? A na koniec klasyka czyli zatrzaśnięcie kluczyków w środku samochodu.

dodano: 2017-11-08 10:15:15 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.