Kolba kukurydzy i wiertarka

kategoria Faceci

Trzeba mieć chyba mózg wielkości ziarna kukurydzy by wpaść na tak idiotyczny pomysł jak na tym śmiesznym filmiku. Koleś nagrał się jak w genialny sposób zje kolbę kukurydzy. Przyczepił ją do wiertarki i chcąc przyłożyć zęby myślał że w ekspresowym tempie obgryzie kolbę z ziaren kukurydzy. Tak się jednak nie stało. W ekspresowym tempie pozbawił się przednich zębów. Koleś z tego śmiesznego filmiku jest totalnym debilem, i chyba naoglądał się za dużo bajek bo takie sztuczki udają się tylko w kreskówkach. Obracająca się kilka obrotów na sekundę kolba kukurydzy na wiertarce już przy pierwszym kontakcie wyrwała kolesiowi oba przednie zęby. Śmieszny to filmik i śmieszne jest zachowanie kolesia gdy po nieudanej próbie został bez jedynek.

dodany: 31 października 2016 wyświetleń: za: 19 przeciw: 10

Film Kolba kukurydzy i wiertarka (id: 2067) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 31 października 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 29.

Komentarze do filmu

Tomaszek

Tak patrzę na ten filmik i odnoszę wrażenie że ludzie by zaistnieć w internecie zrobią wszystko z krzywdą sobie samemu włącznie. Jak można być takim debilem za przeproszeniem by pomyśleć że przykładając zęby do rozpędzonej wiertarką kolby kukurydzy można zjeść ja jak na kreskówkach. Filmik super śmieszny, ale koleś super głupi no bo nazwać tego przecież inaczej nie można. Ludzie zacznijcie myśleć, to nie boli. ale mina kolesia po tym jak kolba kukurydzy wyrwała mu dwa zęby bezcenna. Śmieszny filmik może być dobrą instrukcją z cyklu jak wyrwać zęba?

dodano: 2016-11-04 11:08:54 przez: host-89-229-64-246.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.64.246
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.