Kolczykowanie - Przekłuwanie wargi

kategoria Sztuka

Zobacz jak wygląda cały proces przekłuwania wargi. Trzeba przyznać że sztuka piercingu wymaga zimnej krwi i stalowych nerwów, bo aż strach pomyśleć co by było gdyby laska nagle zrezygnowała i próbowała uciec z krzesła podczas przekłuwania :)

dodany: 2 kwietnia 2008 wyświetleń: za: 17 przeciw: 10

Film Kolczykowanie - Przekłuwanie wargi (id: 812) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Sztuka, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 kwietnia 2008 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Komentarze do filmu

Tomek

Ja mogę się wypowiedzieć na ten temat, ponieważ mam przekłuty język od 5 lat. najgorszy okres to pierwsza noc i pierwszy dzień po przekłuciu. później już jest luzik. generalnie trzeba pamiętać o tym by przed przekłuwaniem języka trzeba się najeść na zapas. później tylko picie (woda) i ewentualnie rozdrobnione pokarmy takie które można szybko połknąć bez zbędnego przeżuwania. po tygodniu całkowicie się przyzwyczajamy,a po roku czy 5 latach nie pamiętam jak to jest bez kolczyka w języku ;-)

dodano: 2012-10-07 17:20:48 przez: host-89-228-241-244.kalisz.mm.pl, ip: 89.228.241.244
Hermia

Mam zamiar iść przekłuć dolną wargę; z tego co widzę na tym filmiku wszystko poszło sprawnie i szybko. bo o zgrozo przed chwilą oglądałam inny filmik, na którym osoba przekłuwająca nie wiedziała od której strony wbić igłę, ręce jej się trzęsły i trwało to cholernie długo. i teraz nabrałam wątpliwości - jeżeli nie trafię na jakiegoś fachowca? bo tamten filmik o którym pisałam wyżej wyglądał strasznie. echh po prostu wszystko zależy od tego, na kogo się trafi. chciałam się spytać czy przekłucie wargi (dolnej) boli? i jeśli tak to czy bardzo? i w jakich granicach waha się wykonanie takiego zabiegu? czy są jakieś szczególne wskazania i przeciwskazania? czy zawsze występuje po tym opuchlizna - a jeśli tak to przez jaki okres się utrzymuje? jakie jest średnie tempo gojenia? i po jakim czasie można zmienić kolczyk?

dodano: 2008-11-22 23:44:13 przez: acdz163.neoplus.adsl.tpnet.pl, ip: 83.9.175.163
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.