Koniecznie chciała złapać wiązankę na weselu

kategoria Dziewczyny

Czy można zapomnieć o tym że trzyma się dziecko na rękach. Oglądając ten śmieszny filmik można odnieść wrażenie że jednak można. Kobieta widoczna na tym filmiku chyba zapomniała że trzyma w rękach dziecko ponieważ gdy tylko panna młoda rzuciła wiązankę ślubną, ta bez namysłu rzuciła się za nią opuszczając dziecko na podłogę. najwyraźniej kobieta ta ma duże parcie na to by możliwie najkrótszym czasie wyjść za mąż. jednak Czy widząc to jej ewentualny przyszły mąż zgodzi się by tak traktowano jego dziecko? Czy to jest dobry materiał na żonę i matkę Jak można zapomnieć że trzyma się w rękach dziecko.

dodany: 14 października 2017 wyświetleń: za: 16 przeciw: 7

Film Koniecznie chciała złapać wiązankę na weselu (id: 2256) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Dziewczyny, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 14 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Tomek

Co tu dużo mówić nie trzeba typiara się starzeje i za wszelką cenę chcę wyjść za mąż. Dlatego za wszelką cenę starała się złapać tą wiązankę No i złapała. A wiadomo jak tradycja i przesąd mówi która pierwsza złapie ta jako pierwsza wyjdzie za mąż W następnej kolejności. Ciekawe jak się dalej losy potoczyły i czy warto było opuścić dzieciaka by złapać wiązankę ślubną.

dodano: 2017-11-08 13:31:03 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Ania

No dziewczyna ma ewidentnie parcie na to by w następnej kolejności wyjść za mąż. To zjawisko bardzo popularne w małych miasteczkach i na wsi gdzie rodzina sąsiadki i przyjaciele cisną by młoda dziewczyna jak najszybciej znalazła sobie mężczyznę. Przecież to niedorzeczne i głupie może warto najpierw zatroszczyć się o swoją karierę a później szukać męża i odnajdywać się jako żona i matka. Zresztą Zobaczcie sami na tym śmiesznym filmiku widać jaka z niej będzie matka żeby dziecko rzucić na podłogę. Ani to dobry materiał na matkę ani tym bardziej na żonę. Jak można zapomnieć i że trzyma się w rękach dziecko i W pogoni za rzuconą wiązanka puścić je by złapać kwiaty. Bez przesady są jakieś priorytety trzeba mieć mózg.

dodano: 2017-10-17 15:55:04 przez: public-gprs374277.centertel.pl, ip: 37.47.93.70
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.