Kontrola trzeźwości w aucie z kierownicą z prawej strony

kategoria Motoryzacja

Oglądając ten śmieszny filmik można by powiedzieć że przebadaniu pod kątem trzeźwości umysłu wymagała by policjantka która zapewne przez nieuwagę kazała dmuchać do alkomatu pasażerowi siedzącemu z lewej strony a nie kierowcy który w przypadku samochodu z kierownicą z prawej strony siedział po drugiej stronie niż zwykle. Śmieszna sytuacja którą można wytłumaczyć chyba tylko nieuwagą przeprowadzającej kontrolę policjantki która nie zauważyła że mężczyzna którego badała alkomatem nie siedzi za kierownicą a auto to tzw anglik, czyli pojazd z kierownicą z prawej strony. Wyjątkowo śmieszna i zabawna sytuacja jaką udało się nagrać siedzącemu na tylnym siedzeniu pasażerowi. Ciekawe czy przeprowadzająca kontrolę trzeźwości policjantka, sama była trzeźwa.

dodany: 2 listopada 2017 wyświetleń: za: 14 przeciw: 9

Film Kontrola trzeźwości w aucie z kierownicą z prawej strony (id: 2280) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 2 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Tomek

Wygląda na to że policjantka przeprowadzająca kontrolę trzeźwości sama była dziabnięta. Może ją trzeba było dmuchnąć. Wtedy filmik byłby jeszcze bardziej ciekawszy.

dodano: 2017-11-08 10:22:14 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Krzysztof

No nie ma co tu gadać policjantka dokonująca badania alkomatem ewidentnie się albo zagapił a albo nie ogarnęła że samochód który kontroluje jest to tak zwany Anglik z kierownicą po drugiej stronie. Faktycznie śmieszna sytuacja a najzabawniejsze jest to że policjantka nie zauważył a zakończyła badanie i pozwoliła odjechać. Wiadomo że wykonując tą samą czynność wiele razy popada się w rutynę Lecz gdy podeszła do samochodu włożyła przez szybę alkomat powinna zauważyć że po tej stronie nie ma kierownicy. Może głupio jej było chciała jak najszybciej zakończyć to badanie i puścić samochód by odjechał. Ale nie widziała chyba że ktoś z tyłu nagrywa całą sytuację i powstanie śmieszny filmik na internetach.

dodano: 2017-11-03 09:23:25 przez: host-89-228-243-147.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.243.147
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.