Kot co chodzi po ścianach

kategoria Zwierzaki

O kotach i ich magicznych zdolnościach w internecie filmów było już tysiące. O śmiesznych kotach występujących w śmiesznych filmikach filmów opublikowanych w internecie powstało jeszcze więcej. Jednak niewiele filmików z kotami przedstawia takie zdolności kota jak ten z tego filmiku. Co by tu dużo nie pisać kod na przekór wszystkiemu potrafi wspinać się po płaskiej pionowej ścianie. Ciekawe czy właściciel wspomnianego kota wiedział o jego zdolnościach zanim nagrał ten filmik? Być może nagranie to powstało w zupełnie innych okolicznościach aczkolwiek nie zmienia to faktu że umiejętności tego kota są naprawdę godne uwagi. Niewiele kotów potrafi wspinać się po gładkiej pionowej ścianie jakiegoś pomieszczenia.

dodany: 18 lutego 2018 wyświetleń: za: 18 przeciw: 3

Film Kot co chodzi po ścianach (id: 2354) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 18 lutego 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: kot chodzi po ścianie.

Komentarze do filmu

Zenobiusz

Moja ciotka kiedyś miała kota który strasznie wariował gdy zobaczył marchewkę. Wystarczyło rzucić marchewkę temu kotu a ten dosłownie dostawał szajby i biegał po ścianach i sufitach. Jak się kota wzięło z zaskoczenia to ten właśnie uciekał w panice dokładnie tak samo po ścianie jak tam z tego filmiku.

dodano: 2018-02-23 10:15:18 przez: public-gprs364495.centertel.pl, ip: 37.47.55.16
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.