Kot co chodzi po ścianach

kategoria Zwierzaki

O kotach i ich magicznych zdolnościach w internecie filmów było już tysiące. O śmiesznych kotach występujących w śmiesznych filmikach filmów opublikowanych w internecie powstało jeszcze więcej. Jednak niewiele filmików z kotami przedstawia takie zdolności kota jak ten z tego filmiku. Co by tu dużo nie pisać kod na przekór wszystkiemu potrafi wspinać się po płaskiej pionowej ścianie. Ciekawe czy właściciel wspomnianego kota wiedział o jego zdolnościach zanim nagrał ten filmik? Być może nagranie to powstało w zupełnie innych okolicznościach aczkolwiek nie zmienia to faktu że umiejętności tego kota są naprawdę godne uwagi. Niewiele kotów potrafi wspinać się po gładkiej pionowej ścianie jakiegoś pomieszczenia.

dodany: 18 lutego 2018 wyświetleń: za: 17 przeciw: 2

Film Kot co chodzi po ścianach (id: 2354) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 18 lutego 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Zenobiusz

Moja ciotka kiedyś miała kota który strasznie wariował gdy zobaczył marchewkę. Wystarczyło rzucić marchewkę temu kotu a ten dosłownie dostawał szajby i biegał po ścianach i sufitach. Jak się kota wzięło z zaskoczenia to ten właśnie uciekał w panice dokładnie tak samo po ścianie jak tam z tego filmiku.

dodano: 2018-02-23 10:15:18 przez: public-gprs364495.centertel.pl, ip: 37.47.55.16
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.