Koty ogórki i zabawne sytuacje z tym związane

kategoria Zwierzaki

Ktoś kiedyś zauważył że koty panicznie boją się ogórków. Tak zwykły zielony ogórek wyzwala w kotach paniczny wręcz lęk. W internecie wielu właścicieli kotów postanowiło to sprawdzić i dzięki temu powstało wiele śmiesznych filmów gdzie widać jak kot reaguje na leżący na podłodze ogórek. Nikt jednak nie podjął się próbie wytłumaczenia dlaczego koty się tak moją ogórków. Co sprawia że zwykły zielony ogórek tak bardzo straszy koty. Na filmiku wyraźnie widzimy jak każdy domowy kot panicznie ucieka na widok ogórka. I nie trzeba wcale tym ogórkiem machać ani ruszać, wystarczy jak ogórek leży nieruchomo na podłodze. Najwyraźniej musi się taki widok z czymś kociakom kojarzyć - tylko z czym?

dodany: 29 kwietnia 2017 wyświetleń: za: 12 przeciw: 1

Film Koty ogórki i zabawne sytuacje z tym związane (id: 2189) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 29 kwietnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 13.

Komentarze do filmu

Iza

Dlaczego koty Tak boją się ogórków? Czy można w jakiś sensowny sposób wytłumaczyć dlaczego kot boi się ogórka? Praktycznie większość jak nie wszystkie koty panicznie reagują na wygląd ogórka Wystarczy go za nimi położyć lub rzucić w ich kierunku A te panicznie wręcz uciekają. Z czym dla kota może kojarzyć się zwykły taki zielony ogórek?

dodano: 2017-11-30 08:44:08 przez: public-gprs398262.centertel.pl, ip: 37.47.186.247
Donald

O jak ale ta miniaturka do tego filmiku wygląda śmiesznie jak by ten kot kupę zrobił. Ale faktycznie ciekawe czemu koty tak wariują kiedy widzą ogórek. Może były bite ogórkiem, ale w sumie to by jeden tak reagował a nie że wszystkie koty uciekają przed ogórkiem. To trochę dziwne - potrafi ktoś to wytłumaczyć? Ktoś kto ma kota? Może Jarosław ?

dodano: 2017-04-29 18:57:56 przez: public-gprs390345.centertel.pl, ip: 37.47.156.10

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.