Kozia mama

kategoria Zwierzaki

Kozy to zwierzęta stadne więc jak widać na tym śmiesznym filmiku potrzebują osoby która przewodzić będzie całemu stadu. Idealnie sprawdza się tu Kozia mama. Na filmiku w roli koziej mamy jakaś dziewczyna która ma ogromną frajdę z faktu że biegają za nią kozy całym stadem. Może dziewczyny mają jakąś wersję że nie biegają za nimi chłopcy więc cieszę się z tego że kozy za nimi biegają. Fakt miłości do Kozy doceniony został już w niejednym kraju Może moda przyszła wraz z ciapatymi i u nas zakazami Teraz dziewczyny będą biegały. Nie zmienia to jednak faktu że kozy te są bardzo miłe i urocze a czasem nawet śmieszne w swoim zachowaniu. Fajne takie młode kózki co nie?

dodany: 1 grudnia 2017 wyświetleń: za: 10 przeciw: 5

Film Kozia mama (id: 2309) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 1 grudnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Adrian

Ojejku no i co z tego że dziewczyny lubią kozy? Jak byłem z dziećmi w zoo w Danii tam też były małe kózki i moje dziecko miało ogromną uciechę Kiedy kozy zanim biegały. Przebywanie ze stanem kłus i opiekowanie się nimi to świetna zabawa. Zwłaszcza małe dzieci bardzo lubią opiekować się kozami bo te są bardzo łagodne i generalnie nie zrobią dziecku krzywdy. A kózki są bardzo wdzięczne miłe i bardzo czyste.

dodano: 2017-12-03 15:37:57 przez: host-89-229-235-249.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.235.249

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.