Kulturysta

kategoria Sportowe

Podobno sport to zdrowie, jednak nieco inne wrażenie odnieść można oglądając ten filmik na którym pewien kulturysta przecenia swoje możliwości podnosząc sztangę z ciężarami które jeszcze nie są do udźwignięcia przez delikwenta. Podnoszenie bądź też podrzucanie ciężarów wymaga niezwykle dużej kondycji ogólnej oraz jeszcze większej siły by sztangę z ciężarami szarpnąć z podłogi i unieść ponad głowę i z tym drugim jak widać na filmiku nasz bohater ma spory problem. Uniesienie sztangi z ciężarami na wyprostowanych rękach ponad głowę wymaga ogromnej siły i koordynacji ruchów - tej najzwyczajniej zabrakło kulturyście który upuścił sztangę sobie na głowę. Kolejny raz wyszło na to że podnoszenie ciężarów zawsze powinno odbywać się w asyście osoby towarzyszącej. Szybko spadająca sztanga dosłownie sprowadziła kulturystę do parteru, wszystko wydarzyło się naprawdę szybko.

dodany: 22 kwietnia 2017 wyświetleń: za: 17 przeciw: 2

Film Kulturysta (id: 2182) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Sportowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 22 kwietnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Anka

No tak, wiosna nadchodzi i wszyscy nagle rzucili się na siłownie i kluby fitness tylko że mało kto wie że jak się nie ćwiczy regularnie to moc i siła spada i to spada drastycznie. Więc jeśli koleś wcześniej kiedyś tyle dźwigał bez problemu to po przerwie w ćwiczeniu ta siła mu spadła i teraz taki efekt. Siłę trzeba odbudować, a tego nie można zrobić w ciągu kilku dni bo idzie wiosna i lato niebawem.

dodano: 2017-04-26 22:34:19 przez: host-89-228-241-184.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.241.184

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.