Laska wymiata na quadzie

kategoria Motoryzacja

Z tego śmiesznego filmiku dowiemy się dlaczego ta niezwykle atrakcyjna przedstawicielka płci pięknej nie wozi ze sobą pasażerów na swoim quadzie? A no właśnie dlatego że styl jazdy na tylnych kołach temu zdecydowanie nie sprzyja. Jak widać brawurowa jazda na quadzie w dzisiejszych czasach to już nie tylko specjalność mężczyzn ale jak możemy się przekonać dziewczyny radzą sobie z tym całkiem dobrze. Ta laska zawstydziła by z pewnością nie jednego off-roadowca który potrafi tylko odkręcić gaz na prostej. Fajny materiał na zonę, jeśli ktoś lubi takie klimaty, tylko że jest jeden problem z ta dziewczyną nie pojeździsz razem na quadzie ;-)

dodany: 7 listopada 2016 wyświetleń: za: 15 przeciw: 8

Film Laska wymiata na quadzie (id: 2073) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 7 listopada 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Tomek

Dziewczyna robi świetne tricki na tym quadzie, trzeba przyznać że ma talent no i umiejętności, bo to samo nie przychodzi. Widać musiała dużo ćwiczyć bo teraz jest tak pewna swoich umiejętności że sztuczki na quadzie wykonuje na tym filmiku w zwykłych ciuchach bez ochraniaczy - aż strach pomyśleć jak by się dziewczyna poobdzierała podczas ewentualnej gleby gdyby z jadą na kole trochę przesadziła. ale piony robi piękne, zakochałem się.

dodano: 2016-11-08 08:24:21 przez: hdj65.internetdsl.tpnet.pl, ip: 79.187.87.65
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.