Latający ponton

kategoria Rozrywkowe

Okazuje się że pontonem można nie tylko pływać po wodzie, ale i latać w powietrzu!. Na taki nietypowy pomysł wpadli pewni Rosjanie, którzy tak rozpędzili ponton za motorówką, że ten wzniósł się w powietrze i niczym skrzydło leciał z siedzącym z siedzącym w nim człowiekiem. Jak dotąd jedynym powszechnie znanym zastosowaniem pontonu było pływanie po wodzie, często wybierany przez wędkarzy jako idealny sposób na łowienie ryb, teraz jak się okazuje wcale nie tak trudno sprawić żeby ponton wzniósł się w powietrze i latać na nim za motorówką. Ktoś mógł by powiedzieć że w Rosji wszystko jest możliwe - zgadza się latający ponton to tego idealny przykład.

dodany: 15 września 2013 wyświetleń: za: 14 przeciw: 1

Film Latający ponton (id: 1583) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 15 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Tomek

No to już ciąganie się za motorówką na bananie, czy na spadochronie będzie niemodne - od przyszłego sezonu wszyscy latamy na pontonach za motorówka. ciekawe czy taki ponton chiński z supermarketu wytrzyma takie przeciążenie.

dodano: 2013-09-15 17:24:02 przez: host-89-229-83-140.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.83.140
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.