Lingerie Football League czyli zawodniczki w samej bieliznie

kategoria Sportowe

Co ma wspólnego football amerykański, blondynka w skąpym stroju i ochraniaczach oraz butelka piwa? W sumie to chyba nic, nie mniej jednak trzeba przyznać że takie zestawienie robi naprawdę wielkie show. Takie właśnie prawdziwe amerykańskie show urządziła pewna przedstawicielka płci pięknej biorąca udział w kobiecym meczu footballu amerykańskiego - najbardziej znanej kobiecej ligi futbolowej Lingerie Football League. Mecze tej ligi są o tyle nietypowe, bo zawodniczki oprócz ochraniaczy mają na sobie tylko bieliznę, jak na załączonym fragmencie filmu.


Pomysł by kobiety grały tylko w bieliźnie i ochraniaczach powstał w 2003 roku jako impreza towarzysząca popularnemu Super Bowl, a za piłką uganiały się wówczas głównie modelki i aktorki goniące za rozgłosem. Jak się okazało projekt ten rozwijał się, i stawał się coraz poważniejszy i w 2009 zamienił się w regularną kobiecą ligę, w której postanowiono postawić na: roznegliżowane dziewczyny i w pełni kontaktowy sport. Tak właśnie powstały rozgrywki, w których trzeszczą kości i gumki od majtek, a trybuny zapełniają się do ostatniego widza. Jednym słowem sport przyciągający prawdziwe tłumy.

dodany: 18 października 2016 wyświetleń: za: 13 przeciw: 2

Film Lingerie Football League czyli zawodniczki w samej bieliznie (id: 2062) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Sportowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 18 października 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 15.

Komentarze do filmu

Anka

Trochę to seksistowskie że kobiety grają w football w bieliźnie, podczas gdy faceci w normalnych strojach. Takie coś mógł wymyślić tylko jakiś facet i dziwię się trochę że są kobiety które się na takie rozgrywki przed publicznością godzą. Poza tym z tego co widać to dziewczyny są wyjątkowo zgrabne - dziwne jest też że dziewczyny z ciałami modelek obijają się tak na boisku. Przecież z siniakami raczej nie mają szans na sesje zdjęciowe czy pokazy mody.

dodano: 2016-10-20 08:35:00 przez: hdj65.internetdsl.tpnet.pl, ip: 79.187.87.65
Tomuś

Ta kobieta w stroju i ochraniaczach od kąd ją zobaczyłem na tym filmiku ciągle chodzi mi po głowie. Nie mogę przestać o niej myśleć. Zakochałem się? Czy ktoś wie jak ona się nazywa i w jakiej drużynie gra? Będę jej fanem, może uda mi się pojechać na mecz. Ktoś wie czy takie mecze footballowe odbywają się również w Europie? Jeśli ktoś z was wie jak nazywa się ta piękna blondynka z filmu - proszę niech napisze w komentarzach.

dodano: 2016-10-19 21:08:09 przez: public-gprs387483.centertel.pl, ip: 37.47.144.220
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.