Łoddosz mi trawe

kategoria Motoryzacja

Na jednym z nieoficjalnych wyścigów klasy WRC (Wieś Rowerem Ciśnie) na mokrej nawierzchni przy pełnej prędkości Maluch wypadł z trasy. I nie było by w tym nic w sumie nadzwyczajnego - gdyby nie zdenerwowany lekko pijany właściciel trawnika na którym wylądował pechowy pechowy kierowca malucha. Fiat 126p w barwach Kubit Motorsport stracił na tym zakręcie wiele sporo czasu oraz nerwów na pyskówkę ze zdenerwowanym właścicielem trawnika. Łoddasz mi trawę ? - łoddasz? co wy k...a robicie krzyczał wkurzony gospodarz. Na szczęście na straży dzielnie stała OHP która skutecznie ugasiła rozgrzanego do czerwoności gospodarza.

dodany: 24 czerwca 2013 wyświetleń: za: 10 przeciw: 1

Film Łoddosz mi trawe (id: 1555) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 24 czerwca 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 11.

Komentarze do filmu

Adaś

No widać bardzo się pan zdenerwował że mu po trawniku samochodem przejechali. czym on teraz będzie karmił swoją świnkę morską. ludzie taki poziom wyścigów jak i zebranej publiczności. choć pewnie filmik cieszy się wielkim zainteresowaniem być może większym niż same wyścigi ;) swoją drogą ciekawe czy to były w pełni legalne wyścigi. kierowcy bez licencji, auta bez klatek.

dodano: 2013-06-24 19:55:54 przez: host-89-229-79-189.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.79.189
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.