Majtki ochronne

kategoria Reklamy

Majtki ochronne

Z przyczyn od nas niezależnych film - Majtki ochronne jest aktualnie niedostępny.

Oglądając tą śmieszną reklamę można się zastanawiać, ba można nawet zadać pytanie po co dziewczyną ochronne majtki oraz jak takie majtki miały by działać by spełniać funkcje ochronne. Pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy to stalowe majtki niczym zbroja rycerska, w których zamek lub kłódka zabezpieczały by przed dostępem przez osoby niepowołane. Tylko że takie stalowe majtki były by bardzo niewygodne, ciężkie i mało praktyczne. Jak widać na tej reklamie ktoś wpadł na o wiele prostszy i jak zapewnia dziewczyna z reklamy skuteczny sposób. Majtki ochronne ze sztucznym czymś mającym przypominać męskie przyrodzenie. Takie majtki na ciele dziewczyny mają odstraszać potencjalnych napastników, że niby ta dziewczyna to wcale nie dziewczyna ale facet. Czy takie majtki to faktyczna ochrona? Dziewczyny czy miały byście odwagę takie coś włożyć na siebie i wyjść na miasto, do szkoły czy na wieczorny jogging ?

dodany: 19 kwietnia 2017 wyświetleń: za: 19 przeciw: 5

Film Majtki ochronne (id: 2183) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Reklamy, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 19 kwietnia 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: majtki zakonnic.

Komentarze do filmu

Waldek

Może zakonnice powinny chodzić w takich oto majtkach? Producent majtek dla zakonnic zbił był niewątpliwie fortunę. Bo Czym się różni się pas cnoty od majtek z tego filmiku?

dodano: 2018-09-10 12:27:50 przez: public-gprs389052.centertel.pl, ip: 37.47.150.253
Anka

Po pierwsze ta reklama to chyba jest jakiś żart, bo nie wieże że ludzie by coś takiego wymyślili. Po drugie to jeśli to jest prawda do zawsze znajdzie się jakiś fetyszysta który chciał by spróbować z dziewczyną z parówką między nogami. Zresztą mój brat sam mówi że taką laskę brał by nawet w tych majtkach bo i tak ma fajne ciało. A po trzecie jeśli te ochronne majtki uratowały by ją przed jednym to mogła by narazić się ciapatym za odmienność.

dodano: 2017-04-26 22:25:01 przez: host-89-228-241-184.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.241.184
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.