Mama na ratunek

kategoria Sportowe

Podczas ćwiczeń kulturystycznych w domowy zaciszu sztanga okazała się za ciężka i z pomocą musiała przyjść mama. Wołana na pomoc mamuśka szybko zareagowała ratując syna w dość kłopotliwej sytuacji. Śmieszna trochę sytuacja, choć w sumie dobrze że podczas ćwiczeń w pokoju obok był ktoś kogo można było wezwać na pomoc. To kolejny dowód żeby liczyć siły na zamiary i nie przeceniać swoich możliwości podczas ćwiczeń z dużymi ciężarami. W każdej profesjonalnej siłowni do dyspozycji mamy trenerów personalnych, w tym jednak przypadki role trenera personalnego odegrała mamuśka ratując syna spod za ciężkiej sztangi. Pytanie brzmi jednak po co koleś nagrywał siebie w tak dość kompromitującej sytuacji?

dodany: 24 marca 2016 wyświetleń: za: 19 przeciw: 3

Film Mama na ratunek (id: 1973) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Sportowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 24 marca 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: smieszna reklama z rozpinaniem stanika mamo ratunku.

Komentarze do filmu

Iza

No trzeba przyznać że gdyby nie mamuśka to była by parowa sytuacja. Koleś jest cienki bolek i trochę widać nie umie ćwiczyć ciężkimi hantlami skoro wola mamę na pomoc.

dodano: 2016-03-26 18:06:19 przez: host-89-229-86-234.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.86.234
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.