Mama na ratunek

kategoria Sportowe

Podczas ćwiczeń kulturystycznych w domowy zaciszu sztanga okazała się za ciężka i z pomocą musiała przyjść mama. Wołana na pomoc mamuśka szybko zareagowała ratując syna w dość kłopotliwej sytuacji. Śmieszna trochę sytuacja, choć w sumie dobrze że podczas ćwiczeń w pokoju obok był ktoś kogo można było wezwać na pomoc. To kolejny dowód żeby liczyć siły na zamiary i nie przeceniać swoich możliwości podczas ćwiczeń z dużymi ciężarami. W każdej profesjonalnej siłowni do dyspozycji mamy trenerów personalnych, w tym jednak przypadki role trenera personalnego odegrała mamuśka ratując syna spod za ciężkiej sztangi. Pytanie brzmi jednak po co koleś nagrywał siebie w tak dość kompromitującej sytuacji?

dodany: 24 marca 2016 wyświetleń: za: 10 przeciw: 8

Film Mama na ratunek (id: 1973) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Sportowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 24 marca 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Komentarze do filmu

Iza

No trzeba przyznać że gdyby nie mamuśka to była by parowa sytuacja. Koleś jest cienki bolek i trochę widać nie umie ćwiczyć ciężkimi hantlami skoro wola mamę na pomoc.

dodano: 2016-03-26 18:06:19 przez: host-89-229-86-234.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.86.234
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.