Manewr Parkowania - Prawo jazdy chyba w chipsach znalazła

kategoria Motoryzacja

Oglądając poczynania niektórych kierowców można faktycznie odnieść wrażenie że ten który się znajduje za kierownicą, prawo jazdy dosłownie w chipsach znalazł. No bo tak jak na tym śmiesznym filmiku ile manewrów trzeba wykonać by móc zaparkować między samochodami. A jednak jak się okazuje mimo wielu takich manewrów parkowania można dopuścić się kolizji i to nie byle jakiej. Zresztą zobaczcie sami na tym śmiesznym filmiku z miejskiego monitoringu. na nagraniu wyraźnie widać jak ktoś strasznie zmagał się z za parkowaniem swojego samochodu, po czym gdy już można było odnieść wrażenie że się udało doszło do nieprzewidywalnych skutkach zdarzeń. nie wiedzieć czemu i dlaczego kierowca z impetem ruszył do przodu i staranował inne auta które tak starannie starał się ominąć parkując swój samochód.

dodany: 4 listopada 2020 wyświetleń: za: 16 przeciw: 3

Film Manewr Parkowania - Prawo jazdy chyba w chipsach znalazła (id: 2442) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 listopada 2020 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Komentarze do filmu

Tomek

Kolejne śmieszny filmik który dowodzi że nie każdy powinien posiadać prawo jazdy. No bo przecież prawo jazdy to nie jest naklejka którą znaleźć możemy w paczce przysłowiowych chipsów. a nie wiedzieć czemu powszechnie utarło się że każdy wraz z ukończeniem pewnego wieku powinien dostać prawo jazdy. A wcale tak nie jest.

dodano: 2020-11-04 11:25:40 przez: hdj65.internetdsl.tpnet.pl, ip: 79.187.87.65
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.