Masz ochotę na kawę?

kategoria Rozrywkowe

Kawa z ekspresu o poranku stawiana nogi? Z pewnością a jeśli w takim razie polecamy ten śmieszny filmik który z kawą czy bez postawi Cię na nogi. Zabawny żeby nie powiedzieć komiczny ekspres ciśnieniowy do kawy został przyozdobiony w dość oryginalny sposób. Wciskając przycisk kawa z tyłka przyklejonej grubej postaci płynie strumień złotego napoju jakkolwiek się wam to kojarzy. Patrząc na tak zaparzoną kawę wypływającą z dupy grubej baby nie nastraja was pozytywnie. Trzeba przyznać że ktoś miał pomysł by do ekspresu przykleić akurat w tym miejscu tą babeczkę. Pogratulować pomysłu.

dodany: 14 listopada 2016 wyświetleń: za: 10 przeciw: 10

Film Masz ochotę na kawę? (id: 2081) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 14 listopada 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 3/5, i wyrażając dość średnią opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 20.

Komentarze do filmu

Anastazja

Dziękuję za taką przyjemność. Jak patrzę na ten niby śmieszny filmik to odechciewa mi się kawy. Chyba rezygnuje z picia na zawsze.

dodano: 2016-11-15 18:01:27 przez: 62-69-208-5.internetia.net.pl, ip: 62.69.208.5
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.