Masz ochotę na kawę?

kategoria Rozrywkowe

Kawa z ekspresu o poranku stawiana nogi? Z pewnością a jeśli w takim razie polecamy ten śmieszny filmik który z kawą czy bez postawi Cię na nogi. Zabawny żeby nie powiedzieć komiczny ekspres ciśnieniowy do kawy został przyozdobiony w dość oryginalny sposób. Wciskając przycisk kawa z tyłka przyklejonej grubej postaci płynie strumień złotego napoju jakkolwiek się wam to kojarzy. Patrząc na tak zaparzoną kawę wypływającą z dupy grubej baby nie nastraja was pozytywnie. Trzeba przyznać że ktoś miał pomysł by do ekspresu przykleić akurat w tym miejscu tą babeczkę. Pogratulować pomysłu.

dodany: 14 listopada 2016 wyświetleń: za: 15 przeciw: 2

Film Masz ochotę na kawę? (id: 2081) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 14 listopada 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: ekspres do kawy z dupy yutube śmieszne.

Komentarze do filmu

Anastazja

Dziękuję za taką przyjemność. Jak patrzę na ten niby śmieszny filmik to odechciewa mi się kawy. Chyba rezygnuje z picia na zawsze.

dodano: 2016-11-15 18:01:27 przez: 62-69-208-5.internetia.net.pl, ip: 62.69.208.5
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.