Męska toaleta z dziewczynami na monitorach

kategoria Rozrywkowe

Trzeba przyznać że właściciel lub zarządca tej męskiej toalety wpadł na wyjątkowo udany pomysł. Przed pisuarami zamontowane zostały monitory na których wyświetlane są sceny z dziewczynami w roli głównej. Filmiki tak są przygotowane by wyglądało to bardzo realistycznie. Panie na śmiesznych filmikach jak by zaczepiają sikających mężczyzn. Choć w pewnym momentach facet stojący przed takim pisuarem może czuć się zakłopotany gdy na monitorze wyświetlana jest dziewczyna spoglądająca przez lupę. Pomysł i wykonanie takiej męskiej toalety co najmniej na piątkę. Wydaje się idealny pomysł na biznes, nawet gdyby toaleta była płatna, można by na takim prostym pomyśle nieźle zarobić, choć z drugiej strony ciekawe jak to jest robić siku gdy z monitora patrzy na nas nieznajoma kobieta. Niektórzy mogą mieć z tym problem by się skupić na powodzie z jakim przyszli do tej toalety.

dodany: 26 października 2017 wyświetleń: za: 12 przeciw: 1

Film Męska toaleta z dziewczynami na monitorach (id: 2276) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 26 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 13.

Komentarze do filmu

Renatka

Fajny pomysł na biznes faktycznie jeśli ktoś lubi kible. Problem w tym że w Polsce ludzie są mało kulturalni zaraz byłoby nas radę zarzygane po kontach i naszczane na podłodze.

dodano: 2017-11-27 10:10:24 przez: host-89-228-242-123.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.242.123
Tomek

A z drugiej strony jakie macie pomysły by taką toaletę zrobić w wersji dla pań. Jaki można by przygotować materiał. Może wypowiedziały by się jakieś panie co chciałyby zobaczyć na monitorach Korzystając z toalety. Tylko tutaj byłby mały problem bo kobiety nie korzystają przecież z pisuarów. Dziewczyny piszcie co chciałybyście zobaczyć i jak miałoby to wyglądać bo zastanawiam się nad uruchomieniem takiego biznesu.

dodano: 2017-11-08 10:40:49 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Tomek

Myślę że ten super pomysł na multimedialną toaletę z powodzeniem można by skopiować do Polski. Zastanawiam się czy nie byłby to dobry sposób na biznes. Płatna toaleta o wysokim standardzie gdzie ludzie wchodzili by nie tylko za potrzebom ale i z ciekawości. 2 zł od osoby Myślę że spokojnie szybko by się taka inwestycja zwróciła. Tylko unowocześnić bym ten pomysł o lepsze rozwiązanie. Przed pisuarem powinna być czujka a telewizor powinien załączać się dopiero i tylko gdy ktoś przed nim stoi. To znaczy bez sensu jest że na monitorach obok gdzie przed pisuarem nikogo nie ma wyświetla się ten materiał. Lepszy efekt byłby tylko wtedy kiedy na monitorze wyświetla Oby się materiał jedynie wtedy gdy przed tym konkretnym monitorem ktoś by stał. Jedna czujka przed każdym pisuarem rozwiązała by sprawę.

dodano: 2017-11-08 10:39:33 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.