Miała już chyba dosyć oglądających ją ludzi w zoo

kategoria Zwierzaki

Pewna foka a dokładniej to chyba uchatka miała najwyraźniej dość bycia ciągle oglądana przez setki ludzi przychodzących do zoo i nagle zaatakowała dziewczynkę siedzącą na krawędzi basenu. Być może poddenerwowanie zwierzęcia wynikało z zachowania ludzi, a może zaatakowana przez fokę dziewczynka miała na sobie jaskrawe ciuchy, nie wiadomo. Na filmiku widzimy jak uszatka sprawnym ruchem wciągnęła siedzącą na krawędzi basenu dziewczynkę wprost do wody. Cała akcja nie trwała kilku sekund, kiedy duże i silne zwierze złapało dziewczynę za sukienkę i pociągnęło za sobą do wody. Tą wizytę z zoo dziewczyna zapamięta na długo i będzie miała nauczkę że będąc z zoo nie można przechodzić poza wyznaczone ogrodzenie.

dodany: 31 października 2017 wyświetleń: za: 15 przeciw: 2

Film Miała już chyba dosyć oglądających ją ludzi w zoo (id: 2278) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 31 października 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 17.

Komentarze do filmu

Iza

Foka morderca chyba na dopalaczach miała dosyć siedzenia w zoo Więc postanowiła się z niego jakoś wydostać.

dodano: 2017-11-30 08:37:51 przez: public-gprs398262.centertel.pl, ip: 37.47.186.247
Tomek

No właśnie Po pierwsze to nie foka a uchatka. A po drugie to nie znamy więcej szczegółów. To że zaatakowała tą dziewczynkę może oznaczać że albo była to pora karmienia, albo była w okresie w którym drapieżnie dba o bezpieczeństwo małych. Pytanie z drugiej strony Dlaczego dziewczynka była poza ogrodzeniem. Może zadziałały feromony zapach albo kolor lub zachowanie tej dziewczynki. W końcu przecież dzikie zwierzę nie bez powodu jest dzikie. Niby Uszatka a na filmiku widać że zachowała się jak prawdziwy krokodyl.

dodano: 2017-11-08 10:32:46 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.