Mieć niefart w pracy

kategoria Wpadki

Ten śmieszny filmik powstał za sprawą kamery monitorujące pracę automatycznej myjni samochodowej. Jeden z pechowych pracowników nie wykazał wystarczającej uwagi i zahaczył o obracającą się szczotkę automatyczną do mycia samochodu. Na szczotkę tą zaczął nawijać się wąż unieruchamiając a następnie porywając pechowego pracownika. Jeśli uważasz że dzisiaj to ty masz pecha w pracy, obejrzyj ten śmieszny filmik a zmienisz zdanie. Jakże śmiesznie ta cała sytuacja wygląda kiedy gościa nawija na automatyczną myjkę samochodową. Jak bardzo musiał czuć się zażenowany gdy wolał o pomoc innych pracowników stacji. Jak widać praca na myjni samochodowej wymaga sprytu uwagi a także trochę odwagi. Śmiesznych filmików powstałych w myjniach samochodowych jest od groma ale na żadnym z nich nikt nie został porwany przez automatyczną szczotkę.

dodany: 4 listopada 2017 wyświetleń: za: 17 przeciw: 7

Film Mieć niefart w pracy (id: 2284) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Wpadki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 listopada 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 24.

Komentarze do filmu

Waldek

Wcale się nie dziwię teraz tacy nieogarnięci ludzie przychodzą do pracy że czasem zastanawiam się jak taki człowiek dożył swojego wieku. Nie wiem czy też tak macie nie wiem co się z tymi ludźmi dzieje Czy to wynik internetu w telewizji telefonów smartfonów i gier na konsolach Bo ludzie są totalnie nieogarnięci. Większość ludzi gdyby miała tydzień pomieszkać w lesie w buszu lub w dziczy nie przeżyłabym pierwszego dnia. Czasami tak sobie myślę że gdyby Przyszło nam zmierzyć się teraz z człowiekiem prehistorycznym nasza generacja chyba nie miałaby szans.

dodano: 2017-11-22 11:35:51 przez: public-gprs397836.centertel.pl, ip: 37.47.185.77
Tomek

Haha kiepskie nagranie ale filmik spoko. Gościu faktycznie ma wyjątkowego pecha w robocie. Że się nie ogarnął i tak nawinął na szczotkę to jest faktycznie śmieszne. Ciekawe kto go uratował Jak go winą Szkoda że nie ma tego na nagraniu. Ciekawe w ogóle jak wezwał pomoc bo widać że szczotka uwięziła go związując mu nawet ręce. Na automatycznych myjni samoobsługowych powstaje wiele śmiesznych filmików, ale takiego jak ten jeszcze nie widziałem. Ciekawe co na to pan od BHP.

dodano: 2017-11-08 10:28:02 przez: public-gprs388251.centertel.pl, ip: 37.47.147.220

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.