Minionki i Święty Mikołaj

kategoria Animowane

Minionki i Święty Mikołaj

Z przyczyn od nas niezależnych film - Minionki i Święty Mikołaj jest aktualnie niedostępny.

Jak mogło by wyglądać spotkanie Świętego Mikołaja z Minionkami? Chyba jakkolwiek by nie wyglądało ciężko by było je sobie wyobrazić. Minionki jak wszyscy wiem znane są z tego że lubią psocić a i kierują się zawsze swoimi zasadami. Święty mikołaj zdaje się o tym nie wiedzieć, być może nie był w kinie na Minionkach i nie poznał ich natury oraz tego że lubią służyć komuś kto z natury jest dla nich niedobry. Święty Mikołaj jest jednak zupełnie inny i jak widać na tym śmiesznym filmie skończył w worku jako prezent Minionków. Minionki: Stuart, Kevin i Bob wydają się wcale nie przejęci spotkaniem ze świętym Mikołajem i nie dają mu wielkiego pola wyboru.

dodany: 4 grudnia 2016 wyświetleń: za: 12 przeciw: 10

Film Minionki i Święty Mikołaj (id: 2098) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Animowane, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 grudnia 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 22.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: minionki i swiety mikolaj, smieszne minionki.

Komentarze do filmu

Adrian

No akurat Gang Minionków i Święty Mikołaj pasują do siebie jak ulał. Aż dziwne że nikt nie wpadł na pomysł aby z tej okazji film jakiś nagrać ludzi przed świętami zagonić. Na pewno nie jeden dzieciak miałby frajdę na mikołajki bilet do kina dostać na Minionki i Mikołaja. Przypomnijcie sobie jakim hitem kinowym Jeszcze nie tak dawno był Alvin i wiewiórki w wersji świątecznej. Zwariowane Minionki mogłyby ten rekord pobić a do tego film mógłby być naprawdę śmieszny. Bo generalnie nie lubię bajeczek ale Minionki rozwalają system. Minionki są chamskie i śmieszne A to lubię najbardziej. Mogłyby przecierać jakiegoś Mikołaja a on mógłby być ich szefem.

dodano: 2017-12-06 15:02:19 przez: public-gprs398901.centertel.pl, ip: 37.47.189.118
Iza

Mega uroczy filmik świąteczny dla najmłodszych ale wiadomo Minionki są klasą samą w sobie. Wszystko co z Minionkami jest przeurocze śmieszne i zabawne Kocham te stworzonka. Fajnie gdyby wyszedł kolejny odcinek Minionków tym razem Minionki w wersji świątecznej ze świętym Mikołajem reniferami itp. Wyszła świąteczna wersja wiewiórek Alvin więc może wyjdzie też świąteczna wersja Minionków. Bardzo bym chciała bo moje dzieciaki wręcz szaleją za Minionkami.

dodano: 2017-11-29 10:03:50 przez: host-89-228-243-95.dynamic.mm.pl, ip: 89.228.243.95

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.