Moje zainteresowania to żona kolegi

kategoria Telewizyjne

Jeden z uczestników popularnego teleturnieju Jeden z Dziesięciu, postanowił zabłysnąć i przejść do historii przedstawiając się w dość interesujący sposób. Z wykształcenia technik-informatyk, pracuje jako operator maszyn CNC, jego zainteresowania to jak sam mówi kino, podróże i żona kolegi Darka - Monika. Ciekawe co kolega Darek sobie pomyślał oglądając telewizję, być może oglądał tą telewizję wraz ze swoją małżonką Moniką, która mogła dowiedzieć się że jest w centrum zainteresowania swoją osobą. Bardzo oryginalny sposób by zaistnieć w sieci, coraz więcej przebojowych i odważnych uczestników próbuje zabłysnąć w jakiś oryginalny sposób, nie każdemu się to jednak udaje. Trzeba przyznać że temu kolesiowi się tu udało elegancko.

dodany: 24 marca 2017 wyświetleń: za: 19 przeciw: 2

Film Moje zainteresowania to żona kolegi (id: 2169) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 24 marca 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: zainteresowanie zona kolegi.

Komentarze do filmu

Darek

Trzeba przyznać że koleś jest debeściak. Pojechał po bandzie ale zabawnie to poszło. Szkoda że program nie jest na żywo bo pewnie pocisnął by jeszcze jakiś fajny tekst, a mówią że informatycy to tacy smutasy a tu proszę jaki rozrywkowy koleś. Może ma na pieńku z Darkiem i nieźle mu pojechał po żonie. nic tylko pogratulować błyskotliwości.

dodano: 2017-03-24 21:00:36 przez: host-89-229-233-212.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.233.212
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.