Moje zainteresowania to żona kolegi

kategoria Telewizyjne

Jeden z uczestników popularnego teleturnieju Jeden z Dziesięciu, postanowił zabłysnąć i przejść do historii przedstawiając się w dość interesujący sposób. Z wykształcenia technik-informatyk, pracuje jako operator maszyn CNC, jego zainteresowania to jak sam mówi kino, podróże i żona kolegi Darka - Monika. Ciekawe co kolega Darek sobie pomyślał oglądając telewizję, być może oglądał tą telewizję wraz ze swoją małżonką Moniką, która mogła dowiedzieć się że jest w centrum zainteresowania swoją osobą. Bardzo oryginalny sposób by zaistnieć w sieci, coraz więcej przebojowych i odważnych uczestników próbuje zabłysnąć w jakiś oryginalny sposób, nie każdemu się to jednak udaje. Trzeba przyznać że temu kolesiowi się tu udało elegancko.

dodany: 24 marca 2017 wyświetleń: za: 18 przeciw: 5

Film Moje zainteresowania to żona kolegi (id: 2169) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Telewizyjne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 24 marca 2017 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 23.

Komentarze do filmu

Renatka

Moje zainteresowania to żona kolegi Hahaha dobry koleś. Jeżeli faktycznie interesuje się żona swojego kolegi i poszedł do telewizji i by o tym powiedzieć mu za pośrednictwem jednej z największych stacji telewizyjnych to tylko pogratulować pomysłu. Koleś zabawne i odważny Ciekawe czy ktoś podejmie rękawice i w kolejnej edycji teleturnieju zabłyśnie jeszcze bardziej pikantnym tekstem. Myślicie że on robi to z żoną swojego kolegi? Mi się wydaje że oni mają romans a on wpadł na pomysł jak mu o tym powiedzieć. Bardzo jestem ciekawa jak potoczyły się dalsze losy jego jego kolegi i ich żony.

dodano: 2017-11-27 10:54:31 przez: host-89-229-69-109.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.69.109
Darek

Trzeba przyznać że koleś jest debeściak. Pojechał po bandzie ale zabawnie to poszło. Szkoda że program nie jest na żywo bo pewnie pocisnął by jeszcze jakiś fajny tekst, a mówią że informatycy to tacy smutasy a tu proszę jaki rozrywkowy koleś. Może ma na pieńku z Darkiem i nieźle mu pojechał po żonie. nic tylko pogratulować błyskotliwości.

dodano: 2017-03-24 21:00:36 przez: host-89-229-233-212.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.233.212
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.