Most z pękającą szklaną podłogą

kategoria Rozrywkowe

Trzeba przyznać że na dość oryginalny pomysł wpadł konstruktor tego mostu zapewniającego olbrzymie wrażenie. A mianowicie podłoga mostu wykonana jest ze szkła które potrafi wyświetlać przygotowane animacje i materiały. oczywiście domyślić się możemy że wyświetlane materiały imitują pękające szkło. można sobie tylko wyobrazić co czuję człowiek stojący na szklanej podłodze która pęka na jego oczach. Ten oto śmieszny filmik prezentuje reakcje ludzi których poddano takim emocjom. Szklany most z pękającą podłogą to na pewno nie mała atrakcja turystyczna. chodź ludzie którzy wejdą tam bez uprzedzenia zapamiętają na długo taką atrakcję. Trzeba przyznać że konstruktor mostu miał świetny pomysł a i jego wykonanie jest perfekcyjne. Szklana podłoga mostu idealnie imituje tragedie. chyba nie ma osoby która nie spanikował aby stojąc na szklanej płycie na której nagle pojawia się pęknięcie.

dodany: 21 lutego 2019 wyświetleń: za: 18 przeciw: 9

Film Most z pękającą szklaną podłogą (id: 2402) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 21 lutego 2019 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Komentarze do filmu

Alfred

Nie no ale trzeba przyznać że technicznie to super wygląda. Dopracowane pod każdym szczegółem i bardzo realistyczne. chciałbym filmik sobie taki nakręcić i przejść się po takim moście ale w Polsce pewnie nigdy się takiej atrakcji nie doczekamy. Niemniej bardzo śmieszny filmik. Zazdroszczę atrakcji.

dodano: 2020-04-17 19:12:41 przez: 89-78-44-106.dynamic.chello.pl, ip: 89.78.44.106
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.