Motocykl w pokoju

kategoria Motoryzacja

Zima jest okresem szczególnie nielubianym przez motocyklistów. Trzeba się rozstać ze swoją maszyną i to na długie długie miesiące, kiedy to najczęściej trzeba chodzić na piechotę podczas gdy motocykl stoi i rdzewieje gdzieś w garażu. Jak widać nie wszyscy motocykliści rozstają się motocyklem w czasie zimy. Trzymać motocykl w pokoju to mało, jednak jeździć nim między łóżkiem a toaletą to już lekka przesada. Ciekawe jak udało się umieścić motocykl w pokoju - tym bardziej jeśli jest to pokój w mieszkaniu a mieszkanie w bloku. Taki ścigacz chyba nie zmieści się do windy, widocznie pomogli sąsiedzi - którzy pomogli. Czekamy na następny filmik z długich zimowych wieczorów - może uda się spalić gumę, bo na jazdę na jednym kole po mieszkaniu chyba nie możemy liczyć.

dodany: 3 grudnia 2012 wyświetleń: za: 17 przeciw: 10

Film Motocykl w pokoju (id: 1470) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Motoryzacja, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 3 grudnia 2012 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 27.

Komentarze do filmu

Motonita Max

Też jestem motocyklistą i muszę się przyznać że kiedyś też chodziła mi po głowie taka myśl żeby motocykl przezimować w pokoju. zwłaszcza że wtedy wynajmowałem mieszkanie i nie miałem garażu. motocykl trzymałem na parkingu strzeżonym i nie dość że musiałem płacić za parking, nie mogłem jeździć na motorze (zima) to jeszcze maszyna mi rdzewiała. trzymanie motocykla w mieszkaniu wydawało się wręcz idealnym pomysłem. już sobie wyobrażałem ten design pokoju, te reakcje znajomych itp. jednak był jeden podstawowy problem mieszkanie było na 4 piętrze. rozważałem rozkręcenie motocykla i wniesienie do po schodach w częściach (koła, rama, silnik) ale ostatecznie jakoś nigdy nie udało mi się zrealizować tego pomysłu. teraz wiem że o ile paliwo by się wylało, to zapach parującego oleju czy smarów w mieszkaniu nie był by zbyt przyjemny na dłuższa metę. no i teraz to by mi dziewczyna nie pozwoliła na trzymanie motoru w pokoju.

dodano: 2012-12-03 21:54:18 przez: host-89-229-86-236.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.86.236
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.