Na przednim siedzeniu samochodu

kategoria Romantyczne

Romantyczny wieczór zakochanej pary siedzącej w ustronnym miejscu w samochodzie z widokiem na miasto. Chyba każdemu taki scenariusz kojarzy się jednoznacznie. A przynajmniej jest to zapowiedź emocjonujących momentów które zapewne teoretycznie nadeszły by lada chwila, gdyby nie fakt że dziewczyna zwymiotowała na swojego chłopaka - po tym jak ten zamiast gumki w nią jakiegoś flaka. Ten filmik miał reklamować chyba naturalne sposoby antykoncepcji. Naturalne chyba miały to być zamienniki popularnej gumki używanej często jako najpopularniejszy środek antykoncepcji wśród młodzieży. Czy naturalną kiszko zwaną flakiem można zastąpić gumową prezerwatywę? Oczywiście że nie i nie jest to dobry sposób widząc jak reaguje na to partnerka tego kolesia. Chyba żaden facet nie życzyłby sobie takiego postępu sytuacji by jego partnerka wyrzygała się na jego. Mało romantyczne zakończenie wieczoru.

dodany: 17 lutego 2018 wyświetleń: za: 12 przeciw: 1

Film Na przednim siedzeniu samochodu (id: 2361) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Romantyczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 17 lutego 2018 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 13.

Komentarze do filmu

Sebastian

A cóż to takiego niezwykłego może wydarzyć się na przednim siedzeniu samochodu. Każdemu oczywiście przednie siedzenie samochodu kojarzy się dwuznacznie. Ale Przypominam wam że to właśnie tylne siedzenie jest o wiele bardziej pożądane wśród nastolatków.

dodano: 2018-03-05 15:33:22 przez: public-gprs387394.centertel.pl, ip: 37.47.144.131
Grzesiek

Ekolodzy byliśmy chyba zachwyceni. Teraz to moda jest na takie naturalne substytuty przedmiotów. To ja proponuję w ogóle gumki zastąpić workiem wielorazowego użytku. Chociaż w sumie worki i reklamówki ostatnio też zabronione są. Więc chyba nie ma rady i zostaje tylko jelito z jakiejś krowy świni lub byka. Tylko że wtedy z bzykania nici, Co potwierdza ten śmieszny filmik. Gdyby mi się tak laska w samochodzie porzygała to bym bym chyba wykopał. Ale najpierw musiałaby te swoje rzygi wysprzątać. Wiecie jak ciężko sprząta się wymiociny z samochodu?

dodano: 2018-02-17 17:30:57 przez: public-gprs397360.centertel.pl, ip: 37.47.183.113
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.