Najbardziej absurdalne wypadki i śmieszne sytuacje

kategoria Rozrywkowe

Zbiór najbardziej śmiesznych sytuacji jakie spotykają nas w życiu codziennym przemieszane z najbardziej absurdalnymi zarazem filmikami jakie udało się zarejestrować podczas nieplanowanych sytuacji które zaskoczyły występujące na filmach osoby. Jak widać zabawne sytuacje przytrafiają się nawet tak popularnym osobistością jak Barakowi, wiele zabawnych filmików powstało podczas nagrania z ukrytej kamery zwłaszcza kiedy osoba nagrywana wcale się tego nie spodziewa. Wiele śmiesznych filmików powstaje właśnie podczas takich nieplanowanych sytuacji których w normalnych okolicznościach niewiele osób zdecydowało by się zaryzykować. Internet jest pełen miksów i kompilacji śmiesznych filmów z różnych życiowych sytuacji jednak te są wyjątkowo przesadzone.

dodany: 16 kwietnia 2015 wyświetleń: za: 13 przeciw: 6

Film Najbardziej absurdalne wypadki i śmieszne sytuacje (id: 1843) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 16 kwietnia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 19.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: jakie są śmieszne sytuacje, lekarze smieszne sytuacje, motywacja pilkarzy smieszne filmy, najbardziej śmieszne filmy, smieszne skoki , smieszne sytua ne, smieszne sytuacje, Śmieszne sytuacje drogowe na youtubie, śmieszne sytuacje filmiki, smieszne sytuacje ju tube, Śmieszne wpadki i wypadki, smirsznesytacie, sytuacje absurdalne, youtube śmieszne sytuacje, youtube.com/ smieszne sytuacje, yutube śmieszne sytuacje.

Komentarze do filmu

Tomek

Miniaturka do tego śmiesznego filmiku sugeruje zupełnie coś innego co można zobaczyć na tym nagraniu, nic więc dziwnego że filmik ma tyle wyświetleń :)

dodano: 2015-04-21 18:44:01 przez: host-89-228-243-51.kalisz.mm.pl, ip: 89.228.243.51
Tomek

Jak się ogłąda te wpadki i niektóre śmieszne sytuacje to aż się włos na głowie jeży. Wypadki losowe, ok jestem w stanie przewidzieć, ale większość głupich żeby nie napisać idiotycznych wpadek można było przewidzieć. Bo np te skoki na kajaku, czy salta w tył. dobre, głupie ale śmieszne.

dodano: 2015-04-17 20:30:55 przez: host-89-229-71-107.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.71.107
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.