Najbardziej uparty pies na świecie

kategoria Zwierzaki

Fajny śmieszny filmik jaki udało się nagrać przypadkowo przechodzącemu przechodniu, przedstawiający wyjątkowo upartego psa który za nic na świecie nie chciał się ruszyć choćby na centymetr. Filmik wygląda jak ustawka, jednak niby jak ktoś miał by nakłonić psa by ten uparcie nie chciał się poruszyć. Ciekawe co sprawiło że piesek nie chciał się ruszyć robiąc na złość swojemu właścicielowi. Zazwyczaj psy będąc na spacerze wykorzystują chwilę by się poruszać, pobiegać... ten pies jest jednak wyjątkowo leniwy i wyjątkowo uparty. Właściciel ciągnie psa na smyczy ten jednak nawet nie drgnie, wyraźnie robiąc na złość. Być może pies i jego właściciel nie dogadali się co do kierunku lub miejsca spaceru. A może po prostu pies lubi robić swojemu właścicielowi na złość zwracając tym samym na siebie ogromną uwagę.

dodany: 21 czerwca 2020 wyświetleń: za: 14 przeciw: 7

Film Najbardziej uparty pies na świecie (id: 2436) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Zwierzaki, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 21 czerwca 2020 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 21.

Komentarze do filmu

Tomek

Normalnie jakbym widział swojego burka mój pies dokładnie tak samo się zachowuje kiedy wyczuje że wracamy do domu. ale nie ma się co mu dziwić skoro cały dzień siedzi i czeka na ten moment wyjścia z domu na spacer. więc jak tylko rozpozna drogę powrotną jak tylko wyczuje że spacer się kończy to zachowuje się dokładnie tak samo. Mógłbym mase taki śmiesznych filmów nagrać.

dodano: 2020-10-20 13:27:11 przez: 2a00:f41:3848:35a7:0:5d:efcd:f301, ip: 2a00:f41:3848:35a7:0:5d:efcd:f301
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.