Najlepsze kazania księdza Natanka

kategoria Celebryci

Ksiądz Natanek przywiózł swoim wiernym homonto by uszanować konia polskiego. Ksiądz pracuje z młodzieżą i wie o tym jaka młodzież jest chora, nic z tego internetu nic z tych komputerów nic z tego wszyscy idą w heavy metal bo internet psuje ludzi - w internecie jest diabeł. Współczesna młodzież nie widzi i nie słyszy bo maj mp3 w uchu i cały czas ładowany jest, a wszystkiemu winne jest internet, komputery i telewizor no i gołe baby w reklamach. A i jeśli u swojego syna na głowie zobaczysz żel - wiedz że tam już siedzi diabeł! Jeśli twoja córka używa jaskrawych kolorów do paznokci to wiedz że coś się dzieje... to takie kazania usłyszeć można od księdza Natanka na mszach świętych...

dodany: 30 września 2014 wyświetleń: za: 13 przeciw: 5

Film Najlepsze kazania księdza Natanka (id: 1278) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Celebryci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 30 września 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Komentarze do filmu

Oburzony

Jak to możliwe że taki ksiądz dalej jest na stanowisku - to jest gorzej niż sekta, oni są nietykalni ani władze kościelne ani tym bardziej państwowe nie są w stanie na takimi księżmi zapanować w żaden sposób. dosłownie współczesny ojciec chrzestny - dilerką niebawem się zajmą i będzie można im naskoczyć.

dodano: 2011-09-15 17:44:01 przez: host-89-229-85-147.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.85.147
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.