Najlepsze wpadki z programu Telegra

kategoria Rozrywkowe

Wpadki, wyparki i inne różne dziwne i śmieszne wydarzenia które miały miejsce w telewizyjnym programie telegra, polegającym na tym że telewidzowie dzwonią na specjalny numer i udzielają odpowiedzi na wcześniej podaną zagadkę. Wprawdzie połączenia z numerem do telegry są dość drogie, jednak wiele ludzi traktuje ten program jako bardzo dobrą rozrywkę, a że godziny emisji tele gry najczęściej pokrywają się z nocnymi prywatkami i imprezami w domach, jest to idealny sposób by zabłysnąć w towarzystwie zadzwonić i zażartować sobie z prowadzącej i to na antenie przed kilkoma tysiącami telewidzów.

dodany: 4 września 2013 wyświetleń: za: 20 przeciw: 8

Film Najlepsze wpadki z programu Telegra (id: 1571) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Rozrywkowe, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 4 września 2013 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 28.

Komentarze do filmu

Adam

Moja dziewczyna kiedyś zadzwoniła do audiotele i pojechała prowadzącego z jakimś tam głupim zadaniem, i tez cała imprezka jaka akurat mieliśmy w domu z okazji mojej osiemnastki miała niezły ubaw. a najlepsze było to że później jakieś dwa lata po tym trafiliśmy filmik na internecie. komuś też się spodobało i wziął i wrzucił do netu fragment programu :-)

dodano: 2013-09-04 22:45:45 przez: host-89-229-65-126.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.65.126
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.