Najlepszy fachowiec na świecie

kategoria Faceci

Prawdziwego fachowca można poznać nie po tym jak zaczyna ale po tym jak kończy, choć w tym wypadku to chyba o końcu roboty mowy być nie może bowiem aż strach pomyśleć co będzie jak popłynie woda. Na tym śmiesznym filmiku możemy poznać i przypatrzeć się pracy fachowca wszelakich robót melioracyjnych. Koleś siedzi w głębokim rowie i sprasowuje mufę, a dokładniej kolanko - ma jednak spore problemy by połączyć je właściwą stroną. Mimo licznych wskazówek i podpowiedzi nie udaje mu się wykonać roboty. Cóż z tego fachowca pracownika chyba dobrego nie będzie, ale być może ma inne równie a może i większe zalety?

dodany: 27 stycznia 2015 wyświetleń: za: 20 przeciw: 9

Film Najlepszy fachowiec na świecie (id: 1740) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 stycznia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 29.

Komentarze do filmu

Antoni

Każdy może mieć przecież zły dzień ale to jak wygląda ten koleś to jest przegięcie na maxa. przecież w takim stanie on nie powinien w ogóle pojawić się w pracy. widać że jest w cugu od co najmniej kilku dni. a potem dziwić się że są wypadki w budowlance. w ogóle branża budowlana jest najbardziej niebezpieczną branżą właśnie ze względu na to że większość ludzi w pracy wygląda tak jak ten jegomość :)

dodano: 2015-01-29 11:07:13 przez: host-89-229-65-252.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.65.252

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.