Najlepszy fachowiec na świecie

kategoria Faceci

Prawdziwego fachowca można poznać nie po tym jak zaczyna ale po tym jak kończy, choć w tym wypadku to chyba o końcu roboty mowy być nie może bowiem aż strach pomyśleć co będzie jak popłynie woda. Na tym śmiesznym filmiku możemy poznać i przypatrzeć się pracy fachowca wszelakich robót melioracyjnych. Koleś siedzi w głębokim rowie i sprasowuje mufę, a dokładniej kolanko - ma jednak spore problemy by połączyć je właściwą stroną. Mimo licznych wskazówek i podpowiedzi nie udaje mu się wykonać roboty. Cóż z tego fachowca pracownika chyba dobrego nie będzie, ale być może ma inne równie a może i większe zalety?

dodany: 27 stycznia 2015 wyświetleń: za: 19 przeciw: 7

Film Najlepszy fachowiec na świecie (id: 1740) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Faceci, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 27 stycznia 2015 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 26.

Inni internauci trafili na tą stronę szukając między innymi: http://www.smiesznefilmy.net/jak-wypic-3-jabole-w-jedna-minute.

Komentarze do filmu

Antoni

Każdy może mieć przecież zły dzień ale to jak wygląda ten koleś to jest przegięcie na maxa. przecież w takim stanie on nie powinien w ogóle pojawić się w pracy. widać że jest w cugu od co najmniej kilku dni. a potem dziwić się że są wypadki w budowlance. w ogóle branża budowlana jest najbardziej niebezpieczną branżą właśnie ze względu na to że większość ludzi w pracy wygląda tak jak ten jegomość :)

dodano: 2015-01-29 11:07:13 przez: host-89-229-65-252.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.65.252

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.