Napalony tancerz weselny

kategoria Taniec

Pewien koleś na jakimś weselu nieźle się wkręcił w taniec i wykorzystując moment podczas oczepin gdy pozostali goście tańczyli popularnego węża (lub ciuchcię) łapał się kolejno kobiet i.. zresztą sami zobaczcie co ten koleś wyprawia. Przypał tak wiedząc przecież że na każdym weselu jest kamerzysta który wszystko nagrywa. Zresztą każde wesele to źródło śmiesznym filmików bo zawsze ktoś coś odwali, zwłaszcza że na weselu zazwyczaj goście są lekko lub bardziej zakropieni, a według starego przysłowia alkohol to sposób by otaczający świat uczynić bajkowym. I tak później w internetach pojawia się wiele śmiesznych filmów gdzie któryś z weselnych gości robi coś czego na trzeźwo zrobić by raczej nie zrobił.

dodany: 6 listopada 2016 wyświetleń: za: 16 przeciw: 2

Film Napalony tancerz weselny (id: 2072) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Taniec, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 6 listopada 2016 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 5/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 18.

Komentarze do filmu

Daniel

Hah trzeba powiedzieć że koleś ma trochę już dość alkoholu, najgorsze jak taki własnie typ trafi się na weselu i teraz zwrócić mu uwagę nie można bo się obrazi albo on albo rodzina. Na moim weselu to już w ogóle miałem pecha bo wprawdzie wszyscy goście byli ok i zachowywali się ok, to zespół muzyczny jaki zatrudniłem się upił i robił mi trzodę na weselu. Najpierw nie chcieli grać jak ich prosiłem, bo przecież po to się bierze zespół na wesele żeby grali a nie siedzieli i pili, a jak już ich przekonałem to obrażali moich gości. masakra moja żona się wkurzyła i zadzwoniła na policję że są pijani w pracy i najpierw myśleliśmy że jak przyjedzie policja to my dostaniemy karę za bezpodstawne wezwanie ale okazało się całkiem odwrotnie, bo policja ich sprawdziła alkomatem i spisali protokół ze muzycy tego i tego dnia o tej godzinie byli pijani mieli po 2 promile. Teraz się z nimi sądzimy o odszkodowanie za zepsute wesele, bo przecież nikt nam drugiego wesela nie zrobi.

dodano: 2016-11-06 18:05:44 przez: host-89-229-67-32.dynamic.mm.pl, ip: 89.229.67.32
Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.