Natasza Urbańska roluje węgorza

kategoria Muzyczne

O alternatywnych tańcach w stylu tak popularnego węgorza było ostatnio dość głośno. Filmy takie błyskawicznie zdobywają popularność - na podobny pomysł wpadła Natasza Urbańska występując w dość kontrowersyjnym aczkolwiek jakże ciekawym teledysku do swojego najnowszego utworu Rolowanie. Natasza tarza się niczym węgorz po podłodze łazienki w jakieś lokalnej dyskotece. Niektórzy twierdzą że jest to kotłowanie się nawalonej pod umywalką, jednak videoclip jest niezmiernie intrygujący ze względu zarówno na treść - jaką niosą słowa piosenki jak i sam pomysł na teledysk buchającej seksapilem dziewczyny w skąpym stroju udającej nawaloną w łazience jakiegoś klubu. Czy teledysk odniesie sukces godny króla parkietu - węgorza?

dodany: 16 stycznia 2014 wyświetleń: za: 15 przeciw: 10

Film Natasza Urbańska roluje węgorza (id: 1653) znalazł się z innymi śmiesznymi filmami w kategorii Muzyczne, i od momentu publikacji przez tomek w dniu 16 stycznia 2014 w internecie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ostatim okresie film ten zobaczyło internautów nadając ocenę 4/5, i wyrażając dość przeciętną opinię na jego temat. Łączna ilość głosów 25.

Komentarze do filmu

Tomek

Mi się podoba, fakt że słowa są dość dziwne, ale jak by przetłumaczyć większość amerykańskich piosenek którymi się zachwycamy to też wyszły by jakieś herezje.

dodano: 2014-02-17 17:54:30 przez: host-89-229-81-135.szczecin.mm.pl, ip: 89.229.81.135

Twoja lista jest pusta.

Dodaj film do ulubionych by znalazł się na tej liście.


Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.